Event

Age Group

Team

Last Name

First Name

Performance

Place

100 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

Vinson

Janae'

14.79p14.36f

1

100 Meter Dash

Bantam Girls

Kearney Track Club

Krolikowski

Ariel

15.29p14.83f

2

100 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

Cotton

Shalea

15.24p14.94f

3

100 Meter Dash

Bantam Girls

Boys & Girls Club

Harris

Katrina

15.31p15.10f

4

100 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

LaBat

Paris

15.72p15.27f

5

100 Meter Dash

Bantam Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Fields

Kalynn

14.98p15.32f

6

100 Meter Dash

Bantam Girls

Boys & Girls Club

Ridout

Monica

15.02p15.40f

7

100 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

Morgan

Mercedes

16.01p15.50f

8

100 Meter Dash

Bantam Boys

Superior Striders

Miller

Tanner

14.64p14.36f

1

100 Meter Dash

Bantam Boys

Unattached

Nebelsick

Andrew

14.75p14.58f

2

100 Meter Dash

Bantam Boys

Wahoo Track Club

Smith

Jacob

14.84p14.87f

3

100 Meter Dash

Bantam Boys

West Omaha Wind

Reynolds

Tyler

15.22p15.10f

4

100 Meter Dash

Bantam Boys

Apollo

Washington

Venice

15.44p15.25f

5

100 Meter Dash

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Howell

Donte

15.21p15.28f

6

100 Meter Dash

Bantam Boys

Grace Apostolic Church

Jones

Cornell

15.62p15.50f

7

100 Meter Dash

Bantam Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Lewis

Trey

15.63p15.80f

8

100 Meter Dash

Midget Girls

Elite Track Club

Johnson

Jasmine

13.94p13.48f

1

100 Meter Dash

Midget Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Talton

Olliesha

13.81p13.76f

2

100 Meter Dash

Midget Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Ferguson

Valerie

14.56p14.09f

3

100 Meter Dash

Midget Girls

West Omaha Wind

Jones

LaToya

15.07p14.72f

4

100 Meter Dash

Midget Girls

West Omaha Wind

Kennedy

Marcia

14.66p14.74f

5

100 Meter Dash

Midget Girls

West Omaha Wind

Poore

Amanda

14.98p14.83f

6

100 Meter Dash

Midget Girls

Apollo

Phillip

Rayneesha

14.96p15.36f

7

100 Meter Dash

Midget Girls

Bellevue Track Club

Cheney

Danielle

14.50pDNF

8

100 Meter Dash

Midget Boys

Boys & Girls Club

Wright

Jason

13.11p12.89f

1

100 Meter Dash

Midget Boys

Boys & Girls Club

Davis

Terrell

14.09p13.55f

2

100 Meter Dash

Midget Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Batiste

Jeremy

13.71p13.62f

3

100 Meter Dash

Midget Boys

Apollo

McIntyre

Aaron

14.11p13.66f

4

100 Meter Dash

Midget Boys

Boys & Girls Club

Patten

Mark

14.80p14.49f

5

100 Meter Dash

Midget Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Lovejoy

Cedrick

15.32p15.01f

6

100 Meter Dash

Midget Boys

Wahoo Track Club

Stenka

Anthony

15.66p15.53f

7

100 Meter Dash

Midget Boys

West Omaha Wind

Lemmer

Ryan

15.95p51.84f

8

100 Meter Dash

Youth Girls

Midwest Striders Track Club

Washington

Candace

13.40p13.24f

1

100 Meter Dash

Youth Girls

Grace Apostolic Church

Hill

Candyce

13.52p13.32f

2

100 Meter Dash

Youth Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Bell

Deshay

13.57p13.68f

3

100 Meter Dash

Youth Girls

Midwest Striders Track Club

Talkington

Serene

13.80p13.74f

4

100 Meter Dash

Youth Girls

Lincoln Youth Track Club

Clift

Melanie

14.03p13.76f

5

100 Meter Dash

Youth Girls

Lincoln Youth Track Club

Kilgore

Melissa

13.90p13.77f

6

100 Meter Dash

Youth Girls

Lincoln Youth Track Club

Fontroy

Se'era

13.83p14.31f

7

100 Meter Dash

Youth Girls

West Omaha Wind

Shada

Whitney

14.01p14.40f

8

100 Meter Dash

Youth Boys

Boys & Girls Club

Sessions

Cameron

12.06p12.19f

1

100 Meter Dash

Youth Boys

Boys & Girls Club

Hopgood

Dennis

12.42p12.59f

2

100 Meter Dash

Youth Boys

Lincoln Supersonics

Moline

Kyle

12.76p12.84f

3

100 Meter Dash

Youth Boys

Apollo

Bailey

Devon

12.86p13.07f

4

100 Meter Dash

Youth Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Wells

Chyron

13.15p13.09f

5

100 Meter Dash

Youth Boys

Lincoln Youth Track Club

Pohlen

John

13.65p13.53f

6

100 Meter Dash

Youth Boys

Lincoln Youth Track Club

Grosserode

Danny

13.96p14.27f

7

100 Meter Dash

Youth Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Batiste

Warren

13.65pDNF

8

100 Meter Dash

Intermediate Girls

Elite Track Club

Vaughn

Shauntel

13.20

1

100 Meter Dash

Intermediate Girls

Bellevue Track Club

Hughes

Rebekah

13.52

2

100 Meter Dash

Intermediate Girls

West Omaha Wind

Yates

Ashley

13.78

3

100 Meter Dash

Intermediate Girls

Lincoln Supersonics

Hunt

Allison

13.86

4

100 Meter Dash

Intermediate Girls

West Omaha Wind

Murphy

Lindsay

14.83

5

100 Meter Dash

Intermediate Boys

Cornhusker Flyers

Doke

Ryan

11.68p11.32f

1

100 Meter Dash

Intermediate Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Glenn

Marque

11.77p11.66f

2

100 Meter Dash

Intermediate Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Thompson

Robert

11.82p11.75f

3

100 Meter Dash

Intermediate Boys

Cornhusker Flyers

Kisicki

Peter

11.80p11.90f

4

100 Meter Dash

Intermediate Boys

Elite Track Club

Jennings

Kevin

12.50p12.26f

5

100 Meter Dash

Intermediate Boys

Grace Apostolic Church

Mills

Ronnell

12.50p12.34f

6

100 Meter Dash

Intermediate Boys

Lincoln Youth Track Club

Sievert

Joel

12.73p12.40f

7

100 Meter Dash

Intermediate Boys

Grace Apostolic Church

Mills

Raynell

12.79pDNF

8

100 Meter Dash

Young Women

Cornhusker Flyers

Howell

Magnolia

12.53

1

100 Meter Dash

Young Women

Cornhusker Flyers

Monger

Laverne

12.73

2

100 Meter Dash

Young Men

Bellevue Track Club

Coley

David

11.34

1

100 Meter Dash

Young Men

Unattached

Diezeas

Calbert

11.56

2

200 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

Vinson

Janae'

29.77

1

200 Meter Dash

Bantam Girls

Kearney Track Club

Krolikowski

Ariel

29.92

2

200 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

Cotton

Shalea

31.71

3

200 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

Morgan

Mercedes

32.07

4

200 Meter Dash

Bantam Girls

Bellevue Track Club

Ingold

Jenny

32.14

5

200 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

McCarty

Tawanna

33.54

6

200 Meter Dash

Bantam Boys

Superior Striders

Miller

Tanner

30.59

1

200 Meter Dash

Bantam Boys

Unattached

Nebelsick

Andrew

30.99

2

200 Meter Dash

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Anderson

Kendall

31.64

3

200 Meter Dash

Bantam Boys

West Omaha Wind

Reynolds

Tyler

31.77

4

200 Meter Dash

Bantam Boys

Wahoo Track Club

Smith

Jacob

31.79

5

200 Meter Dash

Bantam Boys

Grace Apostolic Church

Jones

Cornell

32.07

6

200 Meter Dash

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Ross

James

32.20

7

200 Meter Dash

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Howell

Donte

32.17

8

200 Meter Dash

Midget Girls

Elite Track Club

Johnson

Jasmine

28.37

1

200 Meter Dash

Midget Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Talton

Olliesha

28.57

2

200 Meter Dash

Midget Girls

Bellevue Track Club

Cheney

Danielle

29.33

3

200 Meter Dash

Midget Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Ferguson

Valerie

29.54

4

200 Meter Dash

Midget Girls

Midwest Striders Track Club

Robinson

Chanea

30.11

5

200 Meter Dash

Midget Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Murphy

Laurel

30.40

6

200 Meter Dash

Midget Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Batiste

Jeremy

28.06

1

200 Meter Dash

Midget Boys

Apollo

McIntyre

Aaron

28.18

2

200 Meter Dash

Midget Boys

Boys & Girls Club

Davis

Terrell

28.37

3

200 Meter Dash

Midget Boys

Boys & Girls Club

Jackson

William

28.53

4

200 Meter Dash

Midget Boys

Boys & Girls Club

Brewer

Jesse

29.80

5

200 Meter Dash

Midget Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Lovejoy

Cedrick

32.23

6

200 Meter Dash

Midget Boys

West Omaha Wind

Wooster

Josh

32.37

7

200 Meter Dash

Midget Boys

Apollo

Washington

Phillip

34.25

8

200 Meter Dash

Youth Girls

Grace Apostolic Church

Hill

Candyce

27.58

1

200 Meter Dash

Youth Girls

Midwest Striders Track Club

Washington

Candace

27.89

2

200 Meter Dash

Youth Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Bell

Deshay

28.10

3

200 Meter Dash

Youth Girls

Lincoln Youth Track Club

Fontroy

Se'era

28.59

4

200 Meter Dash

Youth Girls

Cornhusker Flyers

Kisicki

Samantha

28.60

5

200 Meter Dash

Youth Girls

Grace Apostolic Church

Bradshaw

KeLaun

28.63

6

200 Meter Dash

Youth Boys

Boys & Girls Club

Sessions

Cameron

24.83

1

200 Meter Dash

Youth Boys

Bellevue Track Club

Armstrong

Anthony

25.28

2

200 Meter Dash

Youth Boys

Bellevue Track Club

Hulett

Lukas

25.65

3

200 Meter Dash

Youth Boys

Boys & Girls Club

Hopgood

Dennis

25.95

4

200 Meter Dash

Youth Boys

Elite Track Club

LaBat

Joey

26.38

5

200 Meter Dash

Youth Boys

West Omaha Wind

McNaughton

Andy

26.87

6

200 Meter Dash

Intermediate Girls

Elite Track Club

Reynolds

Norma

26.73

1

200 Meter Dash

Intermediate Girls

Elite Track Club

Blake

Auriel

27.40

2

200 Meter Dash

Intermediate Girls

Bellevue Track Club

Fishers

Danielle

27.84

3

200 Meter Dash

Intermediate Girls

Lincoln Supersonics

Hunt

Allison

28.12

4

200 Meter Dash

Intermediate Boys

Cornhusker Flyers

Doke

Ryan

23.28

1

200 Meter Dash

Intermediate Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Glenn

Marque

23.33

2

200 Meter Dash

Intermediate Boys

Cornhusker Flyers

Kisicki

Peter

23.67

3

200 Meter Dash

Intermediate Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Thompson

Robert

24.25

4

200 Meter Dash

Intermediate Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Woods

Antionne

24.86

5

200 Meter Dash

Intermediate Boys

Elite Track Club

Jennings

Kevin

25.18

6

200 Meter Dash

Young Women

Cornhusker Flyers

Howell

Magnolia

25.81

1

200 Meter Dash

Young Men

Bellevue Track Club

Coley

David

23.00

1

200 Meter Dash

Young Men

Bellevue Track Club

Plageman

Adam

23.76

2

200 Meter Dash

Young Men

Unattached

Hutcherson

Benjamin

23.90

3

200 Meter Dash

Young Men

Bellevue Track Club

Lane

Derrick

24.47

4

200 Meter Dash

Young Men

Boys & Girls Club

Esch

Dan

24.66

5

400 Meter Dash

Bantam Girls

Boys & Girls Club

Wright

Shayla

1:14.73

1

400 Meter Dash

Bantam Girls

Elite Track Club

LaBat

Paris

1:15.51

2

400 Meter Dash

Bantam Girls

Lincoln Youth Track Club

Burton-King

Diondra

1:19.56

3

400 Meter Dash

Bantam Girls

Bellevue Track Club

Ingold

Jenny

1:20.06

4

400 Meter Dash

Bantam Girls

Midwest Striders Track Club

Brown

Neosha

1:21.02

6

400 Meter Dash

Bantam Girls

Midwest Striders Track Club

Buckner

Ashlynn

1:21.59

7

400 Meter Dash

Bantam Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Jackson

Chelsea

1:21.68

8

400 Meter Dash

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Gregory

Jordan

1:12.45

1

400 Meter Dash

Bantam Boys

West Omaha Wind

Reynolds

Tyler

1:12.48

2

400 Meter Dash

Bantam Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Jackson

Kourtlin

1:13.12

3

400 Meter Dash

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Wright

Chris

1:13.24

4

400 Meter Dash

Bantam Boys

Apollo

Washington

Venice

1:13.44

5

400 Meter Dash

Bantam Boys

Kearney Track Club

Humphrey

Brandt

1:14.98

6

400 Meter Dash

Bantam Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Lewis

Trey

1:15.57

7

400 Meter Dash

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Perkins

Du Von

1:16.16

8

400 Meter Dash

Midget Girls

Elite Track Club

Johnson

Jasmine

1:08.57

1

400 Meter Dash

Midget Girls

Boys & Girls Club

Grigsbgy

Shakeitha

1:18.06

10

400 Meter Dash

Midget Girls

Midwest Striders Track Club

Brooks

Queonna

1:18.22

11

400 Meter Dash

Midget Girls

Elite Track Club

Byrd

LaShelle

1:20.48

12

400 Meter Dash

Midget Girls

Apollo

Beck

Cara

1:27.78

13

400 Meter Dash

Midget Girls

Grace Apostolic Church

Sullivan

Angary

1:28.56

14

400 Meter Dash

Midget Girls

Boys & Girls Club

Pierce

Janetta

1:08.66

2

400 Meter Dash

Midget Girls

Kearney Track Club

Murdoch

Mallory

1:08.72

3

400 Meter Dash

Midget Girls

Midwest Striders Track Club

Robinson

Chanea

1:11.00

4

400 Meter Dash

Midget Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Talton

Olliesha

1:11.19

5

400 Meter Dash

Midget Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Ferguson

Valerie

1:12.29

6

400 Meter Dash

Midget Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Murphy

Laurel

1:13.44

7

400 Meter Dash

Midget Girls

Cornhusker Flyers

Digilio

Kasi

1:15.10

8

400 Meter Dash

Midget Girls

Lincoln Youth Track Club

Grosserode

Tara

1:16.70

9

400 Meter Dash

Midget Boys

Apollo

Paul

Niles

1:07.15

1

400 Meter Dash

Midget Boys

Midwest Striders Track Club

Talkington

Abe

1:26.92

10

400 Meter Dash

Midget Boys

West Omaha Wind

Lemmer

Ryan

1:31.80

11

400 Meter Dash

Midget Boys

Bellevue Track Club

Falcon

Peter

1:08.97

2

400 Meter Dash

Midget Boys

Boys & Girls Club

Brewer

Jesse

1:09.20

3

400 Meter Dash

Midget Boys

Boys & Girls Club

Metoyer

Andrew

1:09.98

4

400 Meter Dash

Midget Boys

Bellevue Track Club

Dobbin

James

1:10.84

5

400 Meter Dash

Midget Boys

West Omaha Wind

Zimmerman

Caleb

1:11.83

6

400 Meter Dash

Midget Boys

Apollo

Washington

Phillip

1:15.03

7

400 Meter Dash

Midget Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Talton

Ollie

1:15.72

8

400 Meter Dash

Midget Boys

Bellevue Track Club

Powell

Matt

1:22.03

9

400 Meter Dash

Youth Girls

Cornhusker Flyers

Hartnett

Allison

1:03.04

1

400 Meter Dash

Youth Girls

Kearney Track Club

Humphrey

Amber

1:19.56

10

400 Meter Dash

Youth Girls

Elite Track Club

Moore

Jalesa

1:25.88

11

400 Meter Dash

Youth Girls

Cornhusker Flyers

Kisicki

Samantha

1:05.87

2

400 Meter Dash

Youth Girls

Bellevue Track Club

Harnisch

Patricia

1:05.97

3

400 Meter Dash

Youth Girls

Midwest Striders Track Club

Washington

Candace

1:06.23

4

400 Meter Dash

Youth Girls

Unattached

Powell

Stephanie

1:09.01

5

400 Meter Dash

Youth Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Bell

Deshay

1:09.72

6

400 Meter Dash

Youth Girls

Des Moines Area Youth Track Club

Gauss

Lanay

1:13.31

7

400 Meter Dash

Youth Girls

Boys & Girls Club

Holland

Marica

1:14.57

8

400 Meter Dash

Youth Girls

Cornhusker Flyers

Schuetz

Brier

1:17.59

9

400 Meter Dash

Youth Boys

Bellevue Track Club

Hulett

Lukas

57.63

1

400 Meter Dash

Youth Boys

Boys & Girls Club

Wright

Braxton

1:01.17

2

400 Meter Dash

Youth Boys

Bellevue Track Club

Kerbe

Michael

1:01.59

3

400 Meter Dash

Youth Boys

Boys & Girls Club

Blackson

Jermaine

1:03.17

4

400 Meter Dash

Youth Boys

Apollo

Bailey

Devon

1:03.77

5

400 Meter Dash

Youth Boys

Lincoln Youth Track Club

Grosserode

Danny

1:04.84

6

400 Meter Dash

Youth Boys

Lincoln Youth Track Club

Money

Jake

1:05.25

7

400 Meter Dash

Youth Boys

West Omaha Wind

Lowndes

Ben

1:06.91

8

400 Meter Dash

Youth Boys

Midwest Striders Track Club

Coleman

Tony

1:16.73

9

400 Meter Dash

Intermediate Girls

Bellevue Track Club

Fishers

Danielle

1:00.88

1

400 Meter Dash

Intermediate Girls

Cornhusker Flyers

Fogarty

Erin

1:01.65

2

400 Meter Dash

Intermediate Girls

Cornhusker Flyers

Hartnett

Kaitlin

1:03.32

3

400 Meter Dash

Intermediate Girls

West Omaha Wind

Jones

Whitney

1:04.56

4

400 Meter Dash

Intermediate Girls

West Omaha Wind

Millea

Megan

1:06.29

5

400 Meter Dash

Intermediate Girls

Bellevue Track Club

Hughes

Rebekah

1:07.19

6

400 Meter Dash

Intermediate Girls

Lincoln Youth Track Club

Gawrick

Bridgette

1:11.39

7

400 Meter Dash

Intermediate Boys

Cornhusker Flyers

Doke

Ryan

52.75

1

400 Meter Dash

Intermediate Boys

Cornhusker Flyers

Kisicki

Peter

53.33

2

400 Meter Dash

Intermediate Boys

Elite Track Club

Jennings

Kevin

56.18

3

400 Meter Dash

Intermediate Boys

Lincoln Youth Track Club

Hatch

Chris

56.72

4

400 Meter Dash

Intermediate Boys

Boys & Girls Club

Payne

Jack

1:04.23

5

400 Meter Dash

Intermediate Boys

Unattached

Harden

Ricky

1:10.88

6

400 Meter Dash

Young Women

Lincoln Supersonics

Maxwell

Abby

1:11.86

1

400 Meter Dash

Young Men

Des Moines Area Youth Track Club

Glick

Chris

51.36

1

400 Meter Dash

Young Men

Unattached

Diezeas

Calbert

51.48

2

400 Meter Dash

Young Men

Bellevue Track Club

Plageman

Adam

52.58

3

400 Meter Dash

Young Men

Boys & Girls Club

Esch

Dan

53.88

4

400 Meter Dash

Young Men

Bellevue Track Club

Lane

Derrick

54.95

5

800 Meter Run

Bantam Girls

Bellevue Track Club

Harnisch

Zenovia

3:09.49

1

800 Meter Run

Bantam Girls

Cornhusker Flyers

Schneekloth

Bridgette

3:10.37

2

800 Meter Run

Bantam Girls

Cornhusker Flyers

Sutherland

Lauren

3:18.97

3

800 Meter Run

Bantam Girls

Lincoln Youth Track Club

Durman

Brooke

3:22.97

4

800 Meter Run

Bantam Girls

Bellevue Track Club

Ware

Gabby

3:23.96

5

800 Meter Run

Bantam Boys

Cornhusker Flyers

Sutherland

Jordan

2:46.18

1

800 Meter Run

Bantam Boys

Lincoln Youth Track Club

Morrison

Jeff

3:14.21

10

800 Meter Run

Bantam Boys

Bellevue Track Club

Ingold

John

3:23.10

11

800 Meter Run

Bantam Boys

Wahoo Track Club

Zimmerman

Joey

3:43.47

13

800 Meter Run

Bantam Boys

Kearney Track Club

Humphrey

Brandt

2:48.90

2

800 Meter Run

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Metoyer

Alex

2:53.18

3

800 Meter Run

Bantam Boys

Lincoln Youth Track Club

Gibny

Chad

2:54.37

4

800 Meter Run

Bantam Boys

Bellevue Track Club

Falcon

Simon

2:54.92

5

800 Meter Run

Bantam Boys

Unattached

Powell

Jonathan

2:55.78

6

800 Meter Run

Bantam Boys

Lincoln Youth Track Club

Schnell

Derek

3:02.25

7

800 Meter Run

Bantam Boys

West Omaha Wind

Bachle

Seton

3:06.69

8

800 Meter Run

Bantam Boys

Midwest Striders Track Club

Kellogg

Jourdan

3:11.57

9

800 Meter Run

Midget Girls

Midwest Striders Track Club

Archie

Jasmine

2:57.75

1

800 Meter Run

Midget Girls

Midwest Striders Track Club

Brooks

Queonna

3:04.82

2

800 Meter Run

Midget Girls

Grace Apostolic Church

Sullivan

LaTasha

3:34.81

3

800 Meter Run

Midget Boys

Cornhusker Flyers

Nieland

Tyler

2:25.67

1

800 Meter Run

Midget Boys

Cornhusker Flyers

Vanderpool

Evan

3:05.90

10

800 Meter Run

Midget Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Jackson

Xavier

3:0.25

11

800 Meter Run

Midget Boys

Des Moines Area Youth Track Club

Constantine

Nicholas

3:10.20

12

800 Meter Run

Midget Boys

Cornhusker Flyers

Wilson

Jacob

2:32.04

2

800 Meter Run

Midget Boys

Boys & Girls Club

Ellis

Aaron

2:36.50

3

800 Meter Run

Midget Boys

Boys & Girls Club

Metoyer

Andrew

2:39.93

4

800 Meter Run

Midget Boys

Bellevue Track Club

Falcon

Peter

2:41.37

5

800 Meter Run

Midget Boys

Cornhusker Flyers

Wilson

Logan

2:49.90

6

800 Meter Run

Midget Boys

West Omaha Wind

Rigsbee

Cory

2:57.72

7

800 Meter Run

Midget Boys

Bellevue Track Club

Harnisch

Joshua

3:01.93

8

800 Meter Run

Midget Boys

Bellevue Track Club

Powell

Matt

3:03.79

9

800 Meter Run

Youth Girls

Cornhusker Flyers

Hartnett

Allison

2:29.37

1

800 Meter Run

Youth Girls

Lincoln Youth Track Club

Schnell

Ashley

2:32.32

2

800 Meter Run

Youth Girls

Bellevue Track Club

Harnisch

Patricia

2:35.19

3

800 Meter Run

Youth Girls

Cornhusker Flyers

Rubin

Jenny

2:43.10

4

800 Meter Run

Youth Girls

Unattached

Powell

Stephanie

2:51.84

5

800 Meter Run

Youth Girls

Kearney Track Club

Humphrey

Amber

3:08.00

6

800 Meter Run

Youth Boys

Lincoln Youth Track Club

Neeman

Trent

2:09.71

1

800 Meter Run

Youth Boys

Cornhusker Flyers

Kracht

Tyrone

3:21.54

10

800 Meter Run

Youth Boys

Cornhusker Flyers

Robinson

James

2:17.76

2

800 Meter Run

Youth Boys

Bellevue Track Club

Ingold

Cody

2:23.72

3

800 Meter Run

Youth Boys

Lincoln Youth Track Club

Owens

Buddy

2:23.88

4

800 Meter Run

Youth Boys

West Omaha Wind

Eckstrom

David

2:36.85

5

800 Meter Run

Youth Boys

Boys & Girls Club

Wright

Braxton

2:39.83

6

800 Meter Run

Youth Boys

Lincoln Supersonics

Moline

Kyle

2:47.16

7

800 Meter Run

Youth Boys

Kearney Track Club

Caprario

Nick

2:55.61

8

800 Meter Run

Youth Boys

Midwest Striders Track Club

Coleman

Tony

2:57.51

9

800 Meter Run

Intermediate Girls

Cornhusker Flyers

Hartnett

Kaitlin

2:27.25

1

800 Meter Run

Intermediate Girls

Cornhusker Flyers

Fogarty

Erin

2:29.76

2

800 Meter Run

Intermediate Girls

West Omaha Wind

Jones

Whitney

2:3919

3

800 Meter Run

Intermediate Girls

West Omaha Wind

Millea

Megan

2:37.85

4

800 Meter Run

Intermediate Girls

Bellevue Track Club

Duffin

Amber

2:40.04

5

800 Meter Run

Intermediate Girls

Unattached

Powell

Hilary

2:46.72

6

800 Meter Run

Intermediate Girls

Unattached

Powell

Elizabeth

2:47.25

7

800 Meter Run

Intermediate Boys

Cornhusker Flyers

Lemke

Jack

2:00.78

1

800 Meter Run

Intermediate Boys

Lincoln Youth Track Club

Hatch

Chris

2:12.22

2

800 Meter Run

Young Women

Lincoln Supersonics

Maxwell

Abby

2:53.48

1

800 Meter Run

Young Men

Des Moines Area Youth Track Club

Glick

Chris

2:01.64

1

1500 Meter Run

Bantam Girls

Cornhusker Flyers

Sutherland

Lauren

6:30.73

1

1500 Meter Run

Bantam Girls

Lincoln Youth Track Club

Johnson

Emily

6:30.88

2

1500 Meter Run

Bantam Girls

Cornhusker Flyers

Schneekloth

Bridgette

6:38.00

3

1500 Meter Run

Bantam Girls

West Omaha Wind

Zimmerman

Allissa

6:49.73

4

1500 Meter Run

Bantam Girls

Lincoln Youth Track Club

Durman

Brooke

6:51.63

5

1500 Meter Run

Bantam Boys

Cornhusker Flyers

Sutherland

Jordan

5:37.62

1

1500 Meter Run

Bantam Boys

Boys & Girls Club

Metoyer

Alex

6:0.65

2