Licensed to USATF - Nebraska Association - Association License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/15/2019 05:14 AM
                     2019 North Omaha Bengals Invitational                     
                      Northwest High School  - 6/15/2019                       
                               Performance List                                
 
Event 1  100 Meter Dash 8 & Under Girls Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Araya Bradley                 11 Jaguars                     
  2  Dae'Shia Brooks               13 Peak, Omaha, NE             
  3  Karma Davis                   13 Bengals                     
  4  Labella Drew                  11 Bengals                     
  5  Evia Dunbar                   15 Bengals                     
  6  Zeta Fidone                   12 HiVolt, IA, IA              
  7  Kendyl Finley                 12 Jaguars                     
  8  Riley Foote                   12 WOTC, NE, NE                
  9  Na'Ziaha Franklin             11 Jaguars                     
 10  Rilee Gamble                  12 Jaguars                     
 11  Raegan Griffin                11 Bengals                     
 12  Elizabeth Kreir               11 LCTC, NJ, NJ                
 13  Kameryn Lambert               13 Titans                      
 14  Aria Lathan                   12 Bengals                     
 15  Bryla Lewis                   13 D&A, Omaha, NE              
 16  D'Niya Lloyd                  14 Bengals                     
 17  Kiersten Lloyd                11 Jaguars                     
 18  Aaliyah Mcghee                11 Jaguars                     
 19  Mari'Yonna McGraw             11 Peak, Omaha, NE             
 20  Jordyn McLean                 13 Unatt, Omaha, NE            
 21  Kiani McLucas                 12 Peak, Omaha, NE             
 22  Amara Mixon                   13 Peak, Omaha, NE             
 23  Tamara Mixon                  11 Peak, Omaha, NE             
 24  Aaliyah Nero                  11 Wings, Omaha, NE            
 25  Amonie Person                 13 Apollo, Omaha, N            
 26  Amya Powell                   11 Wings, Omaha, IA            
 27  Mya Price                     13 Wings, Omaha, NE            
 28  Khloe Stevenson Tipler        11 Bengals                     
 29  Aaliyah Union                 12 Jaguars                     
 30  Amerie Walker                 15 Striders, Omaha,            
 31  Ja' Ziya Walker               14 Wings, Omaha, NE            
 32  Emilee Wheatley               11 WOTC, NE, NE                
 33  Geona White                   11 Wings, Omaha, NE            
 34  Devyn Wilson                  12 Peak, Omaha, NE             
 
Event 2  200 Meter Dash 8 & Under Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Charlotte Best                11 Breeze, Bellevue            
  2  Araya Bradley                 11 Jaguars                     
  3  Dae'Shia Brooks               13 Peak, Omaha, NE             
  4  Karma Davis                   13 Bengals                     
  5  Labella Drew                  11 Bengals                     
  6  Evia Dunbar                   15 Bengals                     
  7  Zeta Fidone                   12 HiVolt, IA, IA              
  8  Na'Ziaha Franklin             11 Jaguars                     
  9  Raegan Griffin                11 Bengals                     
 10  Kameryn Lambert               13 Titans                      
 11  Aria Lathan                   12 Bengals                     
 12  Bryla Lewis                   13 D&A, Omaha, NE              
 13  D'Niya Lloyd                  14 Bengals                     
 14  Aaliyah Mcghee                11 Jaguars                     
 15  Mari'Yonna McGraw             11 Peak, Omaha, NE             
 16  Kiani McLucas                 12 Peak, Omaha, NE             
 17  Amara Mixon                   13 Peak, Omaha, NE             
 18  Amonie Person                 13 Apollo, Omaha, N            
 19  Mya Price                     13 Wings, Omaha, NE            
 20  Cicily Robla                  11 Flyers, Elkhorn,            
 21  Mariah Thomas                 14 Wings, Omaha, NE            
 22  Aaliyah Union                 12 Jaguars                     
 23  Kynzlee Veasley               11 Peak, Omaha, NE             
 24  Ja' Ziya Walker               14 Wings, Omaha, NE            
 25  Emilee Wheatley               11 WOTC, NE, NE                
 26  Geona White                   11 Wings, Omaha, NE            
 
Event 3  400 Meter Dash 8 & Under Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Charlotte Best                11 Breeze, Bellevue            
  2  Jamiyah Dalton                12 Peak, Omaha, NE             
  3  Labella Drew                  11 Bengals                     
  4  Rilee Gamble                  12 Jaguars                     
  5  Leonarda Lastor               11 Wings, Omaha, NE            
  6  Aria Lathan                   12 Bengals                     
  7  Bryla Lewis                   13 D&A, Omaha, NE              
  8  Amya Powell                   11 Wings, Omaha, IA            
  9  Madison Scott                 11 WOTC, NE, NE                
 10  Mariah Thomas                 14 Wings, Omaha, NE            
 11  Audrey Tregle                 11 Breeze, Bellevue            
 12  Kynzlee Veasley               11 Peak, Omaha, NE             
 13  Ja' Ziya Walker               14 Wings, Omaha, NE            
 14  Devyn Wilson                  12 Peak, Omaha, NE             
 
Event 4  800 Meter Run 8 & Under Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Jamiyah Dalton                12 Peak, Omaha, NE             
  2  Leonarda Lastor               11 Wings, Omaha, NE            
  3  Amya Powell                   11 Wings, Omaha, IA            
 
Event 5  1500 Meter Run 8 & Under Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Cicily Robla                  11 Flyers, Elkhorn,            
  2  Ellie Ruser-Pertusa           12 Olympus                     
  3  Madison Scott                 11 WOTC, NE, NE                
 
Event 6  4x100 Meter Relay 8 & Under Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Boys & Girls Club Jaguars Omaha, NE                          
     1) Kiersten Lloyd 11               2) Na'Ziaha Franklin 11           
     3) Aaliyah Mcghee 11               4) Araya Bradley 11               
  2  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Khloe Stevenson Tipler 11       2) Karma Davis 13                 
     3) D'Niya Lloyd 14                 4) Evia Dunbar 15                 
 
Event 7  4x400 Meter Relay 8 & Under Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Peak Performance Track Club Omaha, NE                        
  2  Peak Performance Track Club Omaha, NE  'B'                   
 
Event 8  Long Jump 8 & Under Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Zeta Fidone                   12 HiVolt, IA, IA              
  2  Raegan Griffin                11 Bengals                     
  3  Elizabeth Kreir               11 LCTC, NJ, NJ                
  4  Kiersten Lloyd                11 Jaguars                     
  5  Jordyn McLean                 13 Unatt, Omaha, NE            
  6  Tamara Mixon                  11 Peak, Omaha, NE             
  7  Aaliyah Nero                  11 Wings, Omaha, NE            
  8  Mya Price                     13 Wings, Omaha, NE            
  9  Khloe Stevenson Tipler        11 Bengals                     
 10  Audrey Tregle                 11 Breeze, Bellevue            
 11  Aaliyah Union                 12 Jaguars                     
 12  NaLana Valenti                12 LCTC, NJ, NJ                
 13  Kynzlee Veasley               11 Peak, Omaha, NE             
 14  Emilee Wheatley               11 WOTC, NE, NE                
 15  Geona White                   11 Wings, Omaha, NE            
 
Event 9  Shot Put (2K) 8 & Under Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  NaLana Valenti                12 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 10  Javelin Throw (300G) 8 & Under Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Jordyn McLean                 13 Unatt, Omaha, NE            
  2  NaLana Valenti                12 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 51  100 Meter Dash 8 & Under Boys Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Xavier Adams                  11 Olympus                     
  2  Treysten Almond               11 WOTC, NE, NE                
  3  Jaden Andrews                 11 Peak, Omaha, NE             
  4  David Brown                   13 Titans                      
  5  Markel Brown                  11 Bengals                     
  6  Judah Bundy                   11 Wings, Omaha, NE            
  7  Jackson Chidester             11 Wings, Omaha, NE            
  8  Jordan Cotton                 11 Jaguars                     
  9  Zaegen Crockett               12 Bengals                     
 10  Rylan Dorsey                  11 Peak, Omaha, NE             
 11  Dakhari Edwards               11 Peak, Omaha, NE             
 12  Dion'Trae Edwards             14 Peak, Omaha, NE             
 13  Madox Ellis                   11 Olympus                     
 14  Sebastiano Fidone             11 HiVolt, IA, IA              
 15  Jayden Foster                 12 Bengals                     
 16  Ashten Gamble                 12 Titans                      
 17  Ja'Quez Greer                 11 Striders, Omaha,            
 18  Isaiah Gunter                 12 Peak, Omaha, NE             
 19  Jamaurion Hadley              12 Bengals                     
 20  D'Angelo Hairston             13 D&A, Omaha, NE              
 21  Deon Hairston                 12 D&A, Omaha, NE              
 22  Kavion Harrington             12 Jaguars                     
 23  Malcolm Haynes Jr             14 Bengals                     
 24  Makhi Howard                  12 Peak, Omaha, NE             
 25  Adren Jackson                 11 Olympus                     
 26  Ahnor Jackson                 11 Olympus                     
 27  D'Andre Jimerson, Jr          13 Peak, Omaha, NE             
 28  Terrance Johnson Jr           13 Bengals                     
 29  Kyler Kirkland                12 Olympus                     
 30  Carmello McAfee               11 Olympus                     
 31  Matthew Mueller               11 Wings, Omaha, NE            
 32  Maxwell Nelson                11 Bengals                     
 33  Jamison Pitzl                 12 Bengals                     
 34  Jaelyn Reuting                13 Olympus                     
 35  Julian Reuting                13 Olympus                     
 36  Karmine Scott                 14 Titans                      
 37  Jeremiah Shaw                 12 Peak, Omaha, NE             
 38  Terrance Sheared              11 Apollo, NJ, NJ              
 39  Zaylin Stubblefield           16 Bengals                     
 40  Steffen Thomas                11 Peak, Omaha, NE             
 41  Taevyn Triplett               12 Olympus                     
 42  Lataurus Valentine            14 Bengals                     
 43  Cornelius Washington          11 Breeze, Bellevue            
 44  Cameron Woods                 12 Wings, Omaha, NE            
 
Event 52  200 Meter Dash 8 & Under Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Xavier Adams                  11 Olympus                     
  2  Jaden Andrews                 11 Peak, Omaha, NE             
  3  Anthony Brown                 11 Bengals                     
  4  David Brown                   13 Titans                      
  5  Markel Brown                  11 Bengals                     
  6  Jackson Chidester             11 Wings, Omaha, NE            
  7  Anthony Colvin                11 D&A, Omaha, NE              
  8  Jordan Cotton                 11 Jaguars                     
  9  Zaegen Crockett               12 Bengals                     
 10  Michael Demps Jr.             11 Jaguars                     
 11  Rylan Dorsey                  11 Peak, Omaha, NE             
 12  Dakhari Edwards               11 Peak, Omaha, NE             
 13  Dion'Trae Edwards             14 Peak, Omaha, NE             
 14  Madox Ellis                   11 Olympus                     
 15  Sebastiano Fidone             11 HiVolt, IA, IA              
 16  Jayden Foster                 12 Bengals                     
 17  Ashten Gamble                 12 Titans                      
 18  Gavin Gleue                   11 WOTC, NE, NE                
 19  Ja'Quez Greer                 11 Striders, Omaha,            
 20  Isaiah Gunter                 12 Peak, Omaha, NE             
 21  Jamaurion Hadley              12 Bengals                     
 22  D'Angelo Hairston             13 D&A, Omaha, NE              
 23  Deon Hairston                 12 D&A, Omaha, NE              
 24  Izayah Horn                   11 Wings, Omaha, NE            
 25  Makhi Howard                  12 Peak, Omaha, NE             
 26  Adren Jackson                 11 Olympus                     
 27  Ahnor Jackson                 11 Olympus                     
 28  D'Andre Jimerson, Jr          13 Peak, Omaha, NE             
 29  Kyler Kirkland                12 Olympus                     
 30  Carmello McAfee               11 Olympus                     
 31  Matthew Mueller               11 Wings, Omaha, NE            
 32  Maxwell Nelson                11 Bengals                     
 33  DayVell Peoples               12 Peak, Omaha, NE             
 34  Jaelyn Reuting                13 Olympus                     
 35  Julian Reuting                13 Olympus                     
 36  Karmine Scott                 14 Titans                      
 37  Jeremiah Shaw                 12 Peak, Omaha, NE             
 38  Terrance Sheared              11 Apollo, NJ, NJ              
 39  Taevyn Triplett               12 Olympus                     
 40  Ethan Watson                  11 Breeze, Bellevue            
 41  Cameron Woods                 12 Wings, Omaha, NE            
 
Event 53  400 Meter Dash 8 & Under Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Anthony Brown                 11 Bengals                     
  2  Judah Bundy                   11 Wings, Omaha, NE            
  3  Michael Demps Jr.             11 Jaguars                     
  4  Jayden Foster                 12 Bengals                     
  5  Ja'Quez Greer                 11 Striders, Omaha,            
  6  Malcolm Haynes Jr             14 Bengals                     
  7  Izayah Horn                   11 Wings, Omaha, NE            
  8  Terrance Johnson Jr           13 Bengals                     
  9  Dieghton Jones III            12 Flyers, Papillio            
 10  Christopher McCurry Jr        11 Peak, Omaha, NE             
 11  Matthew Mueller               11 Wings, Omaha, NE            
 12  DayVell Peoples               12 Peak, Omaha, NE             
 13  Dimitri Rogers                11 Bengals                     
 14  Zaylin Stubblefield           16 Bengals                     
 15  Ethan Watson                  11 Breeze, Bellevue            
 
Event 54  800 Meter Run 8 & Under Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Myles Backman                 11 402, Omaha, NE              
  2  Anthony Colvin                11 D&A, Omaha, NE              
  3  Christopher McCurry Jr        11 Peak, Omaha, NE             
  4  Nolan Palmer                  11 LCTC, Lincoln, N            
  5  Jamison Pitzl                 12 Bengals                     
  6  Dimitri Rogers                11 Bengals                     
 
Event 55  1500 Meter Run 8 & Under Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Myles Backman                 11 402, Omaha, NE              
  2  Anderson Coleman              12 Flyers, Omaha, N            
  3  Immanuel Moore                12 WOTC, NE, NE                
  4  Nolan Palmer                  11 LCTC, Lincoln, N            
 
Event 56  4x100 Meter Relay 8 & Under Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Anthony Brown 11                2) Zaegen Crockett 12             
     3) Jamaurion Hadley 12             4) Dimitri Rogers 11              
  2  North Omaha Bengals Omaha, NE  'B'                           
     1) Markel Brown 11                 2) Malcolm Haynes Jr 14           
     3) Terrance Johnson Jr 13          4) Maxwell Nelson 11              
  3  Olympus Track Club Lincoln, NE                               
     1) Xavier Adams 11                 2) Adren Jackson 11               
     3) Ahnor Jackson 11                4) Carmello McAfee 11             
     5) Madox Ellis 11                  6) Kyler Kirkland 12              
  4  Peak Performance Track Club Omaha, NE                        
  5  Wings of Omaha Track Club Omaha, NE                          
     1) Cameron Woods 12                2) Ben Lanum 12                   
     3) Izayah Horn 11                  4) Jackson Chidester 11           
 
Event 57  4x400 Meter Relay 8 & Under Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Peak Performance Track Club Omaha, NE                        
 
Event 58  Long Jump 8 & Under Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Treysten Almond               11 WOTC, NE, NE                
  2  Jackson Chidester             11 Wings, Omaha, NE            
  3  Anthony Colvin                11 D&A, Omaha, NE              
  4  Michael Demps Jr.             11 Jaguars                     
  5  Nathaniel Dickinson           11 LCTC, NJ, NJ                
  6  Brendan Eriksen               12 Flyers, Omaha, N            
  7  Sebastiano Fidone             11 HiVolt, IA, IA              
  8  Isaiah Gunter                 12 Peak, Omaha, NE             
  9  Deon Hairston                 12 D&A, Omaha, NE              
 10  Immanuel Moore                12 WOTC, NE, NE                
 11  Sebastian Moreno-Frye         11 LCTC, Lincoln, N            
 12  Jamison Pitzl                 12 Bengals                     
 13  Jack Roseland                 12 WOTC, NE, NE                
 14  Steffen Thomas                11 Peak, Omaha, NE             
 15  Ethan Watson                  11 Breeze, Bellevue            
 16  Cameron Woods                 12 Wings, Omaha, NE            
 
Event 59  Shot Put (2K) 8 & Under Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Nathaniel Dickinson           11 LCTC, NJ, NJ                
  2  Dieghton Jones III            12 Flyers, Papillio            
  3  Ben Lanum                     12 Wings, Omaha, NE            
  4  Rome Martens                  11 Unatt, Omaha, NE            
  5  Sebastian Moreno-Frye         11 LCTC, Lincoln, N            
  6  Sullivan Reese                11 Unatt, Council B            
 
Event 60  Javelin Throw (300G) 8 & Under Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Treysten Almond               11 WOTC, NE, NE                
  2  Anderson Coleman              12 Flyers, Omaha, N            
  3  Nathaniel Dickinson           11 LCTC, NJ, NJ                
  4  Brendan Eriksen               12 Flyers, Omaha, N            
  5  Gavin Gleue                   11 WOTC, NE, NE                
  6  Dieghton Jones III            12 Flyers, Papillio            
  7  Ben Lanum                     12 Wings, Omaha, NE            
  8  Rome Martens                  11 Unatt, Omaha, NE            
  9  Sebastian Moreno-Frye         11 LCTC, Lincoln, N            
 10  Titus Owen                    12 WOTC, NE, NE                
 11  Nolan Palmer                  11 LCTC, Lincoln, N            
 12  Sullivan Reese                11 Unatt, Council B            
 
Event 102  100 Meter Dash 9-10 Girls Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Mckenzie Bass                 10 Jaguars                     
  2  Kaori Brooks                  09 Apollo, Omaha, N            
  3  Samantha Campos               09 LCTC, Lincoln, N            
  4  Kamarii Coleman-Avant         10 Titans                      
  5  Darriana Damper               09 D&A, Omaha, NE              
  6  Aliyah Davis                  10 Wings, Omaha, NE            
  7  Miya Dortch                   10 Jaguars                     
  8  Micheal Dunn                  09 Apollo, NJ, NJ              
  9  Sabrina Flletcher             10 WOTC, NE, NE                
 10  Ainsley Fulton                10 Olympus                     
 11  Taija Haley                   10 Jaguars                     
 12  Janiyah Holland-Cherry        09 Jaguars                     
 13  LaDraiona Jackson             10 Olympus                     
 14  Navaiah Jimerson              10 Peak, Omaha, NE             
 15  Maya Kellogg                  09 WOTC, NE, NE                
 16  Reality Mapp                  09 Bengals                     
 17  Marlee Martin                 10 Titans                      
 18  Laila McGGaugh                10 Wings, Omaha, NE            
 19  Ayva Myles                    10 Apollo, Omaha, N            
 20  Jada Phillips                 09 LCTC, NJ, NJ                
 21  Claire Powell                 09 Olympus                     
 22  Adrienne Ross                 10 Olympus                     
 23  Amani Shelly                  09 Peak, Omaha, NE             
 24  Ulayzh'e Starks               09 Striders, Omaha,            
 25  Amiya Stricklin-Monroe        09 Jaguars                     
 26  Fiona Thorne                  09 LCTC, Lincoln, N            
 27  JaiVyana Vitamvas             09 Bengals                     
 28  Kamarah Walker                09 Olympus, Lincoln            
 29  Zamiya Windom                 09 Apollo, Omaha, N            
 30  Jayla Woods                   10 Wings, Omaha, NE            
 
Event 103  200 Meter Dash 9-10 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Tiana Austin                  09 Olympus                     
  2  Mckenzie Bass                 10 Jaguars                     
  3  Kaori Brooks                  09 Apollo, Omaha, N            
  4  Samantha Campos               09 LCTC, Lincoln, N            
  5  Julia Colvin                  09 D&A, Omaha, NE              
  6  Darriana Damper               09 D&A, Omaha, NE              
  7  Aliyah Davis                  10 Wings, Omaha, NE            
  8  Micheal Dunn                  09 Apollo, NJ, NJ              
  9  Destinee Faulkner             09 Bengals                     
 10  Ainsley Fulton                10 Olympus                     
 11  Stacia Grosserode             10 LCTC, Lincoln, N            
 12  Taija Haley                   10 Jaguars                     
 13  Janiyah Holland-Cherry        09 Jaguars                     
 14  Savannah Hunt                 09 Breeze, Bellevue            
 15  LaDraiona Jackson             10 Olympus                     
 16  Navaiah Jimerson              10 Peak, Omaha, NE             
 17  Marlee Martin                 10 Titans                      
 18  Ayva Myles                    10 Apollo, Omaha, N            
 19  Arielle Oarhe                 09 Wings, Elkhorn,             
 20  Kira Patton                   09 Bengals                     
 21  Jada Phillips                 09 LCTC, NJ, NJ                
 22  Rianne Pollock                09 Jaguars                     
 23  Tre'sor Porter                09 Wings, Omaha, NE            
 24  Claire Powell                 09 Olympus                     
 25  Adrienne Ross                 10 Olympus                     
 26  Amani Shelly                  09 Peak, Omaha, NE             
 27  Fiona Thorne                  09 LCTC, Lincoln, N            
 28  Kamarah Walker                09 Olympus, Lincoln            
 29  Zamiya Windom                 09 Apollo, Omaha, N            
 30  Jayla Woods                   10 Wings, Omaha, NE            
 31  Malia Woosley                 09 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 104  400 Meter Dash 9-10 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Tyffany Bailey                09 Wings, Omaha, NE            
  2  Aona Bynum-Lewis              10 D&A, Omaha, NE              
  3  Samantha Campos               09 LCTC, Lincoln, N            
  4  Aria Clements                 10 WOTC, NE, NE                
  5  Kamarii Coleman-Avant         10 Titans                      
  6  Destinee Faulkner             09 Bengals                     
  7  Amala Golej                   10 WOTC, NE, NE                
  8  Alahni Griffin                10 Bengals                     
  9  Greichaly Hohlen              10 LCTC, Lincoln, N            
 10  Makenna Humann                10 WOTC, NE, NE                
 11  Savannah Hunt                 09 Breeze, Bellevue            
 12  Omaya Lastor                  10 Wings, Omaha, NE            
 13  Reality Mapp                  09 Bengals                     
 14  Arielle Oarhe                 09 Wings, Elkhorn,             
 15  Tre'sor Porter                09 Wings, Omaha, NE            
 16  Sania Taylor                  09 Wings, Omaha, NE            
 17  Fiona Thorne                  09 LCTC, Lincoln, N            
 18  Shanya Townsell               09 Bengals                     
 19  Kamille Williams              09 Bengals                     
 20  Malia Woosley                 09 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 105  800 Meter Run 9-10 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Julia Colvin                  09 D&A, Omaha, NE              
  2  Claire Goesh                  10 Breeze, Bellevue            
  3  Shaya Hardy                   09 Bengals                     
  4  Greichaly Hohlen              10 LCTC, Lincoln, N            
  5  Brooklyn Houston              09 WOTC, Bennington            
  6  Omaya Lastor                  10 Wings, Omaha, NE            
  7  Kassidy Luedke                09 Jaguars                     
  8  Shea Maxon                    09 Flyers, Omaha, N            
  9  Keyona Moore                  10 WOTC, NE, NE                
 10  Kira Patton                   09 Bengals                     
 11  Amiya Stricklin-Monroe        09 Jaguars                     
 12  Sania Taylor                  09 Wings, Omaha, NE            
 13  Shanya Townsell               09 Bengals                     
 14  JaiVyana Vitamvas             09 Bengals                     
 
Event 106  1500 Meter Run 9-10 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Annie Carda                   09 WOTC, NE, NE                
  2  Brooklyn Houston              09 WOTC, Bennington            
  3  Shea Maxon                    09 Flyers, Omaha, N            
  4  Keyona Moore                  10 WOTC, NE, NE                
  5  Kate Nipper                   10 WOTC, NE, NE                
  6  Chaya Schondeimeyer           09 402, Omaha, NE              
 
Event 108  4x100 Meter Relay 9-10 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Apollo Track Club Omaha, NE                                  
     1) Ayva Myles 10                   2) Micheal Dunn 09                
     3) Kaori Brooks 09                 4) Zamiya Windom 09               
  2  Boys & Girls Club Jaguars Omaha, NE                          
     1) Taija Haley 10                  2) Amiya Stricklin-Monroe 09      
     3) Rianne Pollock 09               4) Janiyah Holland-Cherry 09      
  3  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Destinee Faulkner 09            2) Alahni Griffin 10              
     3) Reality Mapp 09                 4) Shaya Hardy 09                 
  4  Wings of Omaha Track Club Omaha, NE                          
     1) Jayla Woods 10                  2) Tyffany Bailey 09              
     3) Tre'sor Porter 09               4) Aliyah Davis 10                
 
Event 109  4x400 Meter Relay 9-10 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Kamille Williams 09             2) JaiVyana Vitamvas 09           
     3) Shaya Hardy 09                  4) Kira Patton 09                 
 
Event 110  High Jump 9-10 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Makenna Humann                10 WOTC, NE, NE                
  2  Kaylynn Karr                  09 LCTC, NJ, NJ                
  3  Maya Kellogg                  09 WOTC, NE, NE                
  4  Najah Valenti                 10 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 111  Long Jump 9-10 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Tyffany Bailey                09 Wings, Omaha, NE            
  2  Julia Colvin                  09 D&A, Omaha, NE              
  3  Darriana Damper               09 D&A, Omaha, NE              
  4  Aliyah Davis                  10 Wings, Omaha, NE            
  5  Sabrina Flletcher             10 WOTC, NE, NE                
  6  Amala Golej                   10 WOTC, NE, NE                
  7  Alahni Griffin                10 Bengals                     
  8  Stacia Grosserode             10 LCTC, Lincoln, N            
  9  Makenna Humann                10 WOTC, NE, NE                
 10  Savannah Hunt                 09 Breeze, Bellevue            
 11  Maya Kellogg                  09 WOTC, NE, NE                
 12  Arielle Oarhe                 09 Wings, Elkhorn,             
 13  Delayna Reese                 09 Unatt, Council B            
 14  Adrienne Ross                 10 Olympus                     
 15  Najah Valenti                 10 LCTC, NJ, NJ                
 16  Kamarah Walker                09 Olympus, Lincoln            
 17  Kamille Williams              09 Bengals                     
 18  Jayla Woods                   10 Wings, Omaha, NE            
 19  Malia Woosley                 09 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 112  Shot Put (6#) 9-10 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Aona Bynum-Lewis              10 D&A, Omaha, NE              
  2  Aria Clements                 10 WOTC, NE, NE                
  3  Miya Dortch                   10 Jaguars                     
  4  Kaylynn Karr                  09 LCTC, NJ, NJ                
  5  Rianne Pollock                09 Jaguars                     
  6  Delayna Reese                 09 Unatt, Council B            
  7  Ulayzh'e Starks               09 Striders, Omaha,            
  8  Najah Valenti                 10 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 113  Javelin Throw (300G) 9-10 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Aona Bynum-Lewis              10 D&A, Omaha, NE              
  2  Annie Carda                   09 WOTC, NE, NE                
  3  Aria Clements                 10 WOTC, NE, NE                
  4  Sabrina Flletcher             10 WOTC, NE, NE                
  5  Stacia Grosserode             10 LCTC, Lincoln, N            
  6  Laila McGGaugh                10 Wings, Omaha, NE            
  7  Keyona Moore                  10 WOTC, NE, NE                
  8  Delayna Reese                 09 Unatt, Council B            
  9  Ulayzh'e Starks               09 Striders, Omaha,            
 
Event 152  100 Meter Dash 9-10 Boys Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Deion Archie                  09 Wings, Omaha, NE            
  2  Elijah Atkins                 10 Bengals                     
  3  Trey Benard                   10 Breeze, Bellevue            
  4  Ahmad Brown                   09 Bengals                     
  5  Katrelle Harris               10 Peak, Omaha, NE             
  6  Campbell Haselden             09 Peak, Omaha, NE             
  7  Adam Hegarty-Ryba             10 Flyers, Omaha, N            
  8  Daylin Jackson                10 Apollo, NJ, NJ              
  9  Stanley Jackson III           10 Breeze, Bellevue            
 10  Owen Kloke                    10 Unatt, Ames, NE             
 11  Ezra Kubicek                  09 LCTC, NJ, NJ                
 12  Larenz Kyle                   10 Breeze, Bellevue            
 13  Austin Lathan                 09 Bengals                     
 14  Emmanuel Mbiya                10 Olympus                     
 15  Kash McLaughlin               10 Unatt, North Ben            
 16  Breckin Ondrak                10 Jaguars                     
 17  Aleksander Pendergress        10 Breeze, Bellevue            
 18  Myron Prince                  10 Jaguars                     
 19  Evan Rodgers                  09 Wings, Omaha, NE            
 20  Ameachie Sanders              10 Olympus                     
 21  Anthony Scott                 09 Titans                      
 22  D'Onta Shelly                 09 Peak, Omaha, NE             
 23  Chance Stevenson Tipler       09 Bengals                     
 24  Eliah Tessi                   10 Wings, Omaha, NE            
 25  Tyren Triplett                09 Olympus                     
 26  Grady Turman                  09 WOTC, NE, NE                
 27  Demetrius Washington          09 Breeze, Bellevue            
 28  Adam Woodrich                 09 LCTC, NJ, NJ                
 29  Raleigh Young                 09 Titans                      
 
Event 153  200 Meter Dash 9-10 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Deion Archie                  09 Wings, Omaha, NE            
  2  Elijah Atkins                 10 Bengals                     
  3  Jonathon Banks                10 Jaguars                     
  4  Keenan Clark                  10 Bengals                     
  5  Varian Culberson              09 Apollo, Omaha, N            
  6  Christion Griffin             09 Peak, Omaha, NE             
  7  Katrelle Harris               10 Peak, Omaha, NE             
  8  Rha'Kye Haynie                10 Apollo, Omaha, N            
  9  Stanley Jackson III           10 Breeze, Bellevue            
 10  Owen Kloke                    10 Unatt, Ames, NE             
 11  Ezra Kubicek                  09 LCTC, NJ, NJ                
 12  Austin Lathan                 09 Bengals                     
 13  Emmanuel Mbiya                10 Olympus                     
 14  Kash McLaughlin               10 Unatt, North Ben            
 15  Mason Niles                   10 WOTC, NE, NE                
 16  Breckin Ondrak                10 Jaguars                     
 17  Jayden Reed                   09 Bengals                     
 18  Ameachie Sanders              10 Olympus                     
 19  Anthony Scott                 09 Titans                      
 20  Tori Shelly                   10 Apollo, Omaha, N            
 21  Tyren Triplett                09 Olympus                     
 22  Re'Aire Washington            09 Bengals                     
 23  Raleigh Young                 09 Titans                      
 
Event 154  400 Meter Dash 9-10 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Elijah Atkins                 10 Bengals                     
  2  Jonathon Banks                10 Jaguars                     
  3  Trey Benard                   10 Breeze, Bellevue            
  4  Ahmad Brown                   09 Bengals                     
  5  Brendan Calixte               10 Bengals                     
  6  Keenan Clark                  10 Bengals                     
  7  Varian Culberson              09 Apollo, Omaha, N            
  8  Darren Damper                 10 D&A, Omaha, NE              
  9  Hudson Friesen                09 Unatt, Omaha, NE            
 10  Christion Griffin             09 Peak, Omaha, NE             
 11  Dominique Hairston            09 D&A, Omaha, NE              
 12  Rha'Kye Haynie                10 Apollo, Omaha, N            
 13  Daylin Jackson                10 Apollo, NJ, NJ              
 14  Noah Mumuzi                   10 Bengals                     
 15  Mason Niles                   10 WOTC, NE, NE                
 16  Jayden Reed                   09 Bengals                     
 17  Ameachie Sanders              10 Olympus                     
 18  D'Onta Shelly                 09 Peak, Omaha, NE             
 19  Tori Shelly                   10 Apollo, Omaha, N            
 20  Chance Stevenson Tipler       09 Bengals                     
 21  Charlie Sullivan              10 Breeze, Bellevue            
 22  Rubin Thorton III             10 Jaguars                     
 23  Re'Aire Washington            09 Bengals                     
 24  Adam Woodrich                 09 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 155  800 Meter Run 9-10 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Brendan Calixte               10 Bengals                     
  2  Darren Damper                 10 D&A, Omaha, NE              
  3  Hudson Friesen                09 Unatt, Omaha, NE            
  4  Korban Fry                    09 402, Omaha, NE              
  5  Trasean Guillory              10 Jaguars                     
  6  Brody Michalski               09 402, Gretna, NE             
  7  Noah Mumuzi                   10 Bengals                     
  8  Myron Prince                  10 Jaguars                     
  9  D'Onta Shelly                 09 Peak, Omaha, NE             
 10  Charlie Sullivan              10 Breeze, Bellevue            
 11  Nero Sutphen                  09 402, Omaha, NE              
 12  Rubin Thorton III             10 Jaguars                     
 13  Isaac Ulrich                  10 402, Omaha, NE              
 14  Harry Vyhnalek                09 WOTC, NE, NE                
 15  Billy Wilken                  09 402, Gretna, NE             
 
Event 156  1500 Meter Run 9-10 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Isaiah Coleman                09 Flyers, Omaha, N            
  2  Benjamin Curtiss              09 Flyers, Gretna,             
  3  Korban Fry                    09 402, Omaha, NE              
  4  Owen Kloke                    10 Unatt, Ames, NE             
  5  Brody Michalski               09 402, Gretna, NE             
  6  Noah Mumuzi                   10 Bengals                     
  7  Nero Sutphen                  09 402, Omaha, NE              
  8  Isaac Ulrich                  10 402, Omaha, NE              
  9  Harry Vyhnalek                09 WOTC, NE, NE                
 10  Billy Wilken                  09 402, Gretna, NE             
 
Event 158  4x100 Meter Relay 9-10 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Re'Aire Washington 09           2) Keenan Clark 10                
     3) Ahmad Brown 09                  4) Chance Stevenson Tipler 09     
  2  North Omaha Bengals Omaha, NE  'B'                           
     1) Jayden Reed 09                  2) Noah Mumuzi 10                 
     3) Austin Lathan 09                4) Elijah Atkins 10               
 
Event 159  4x400 Meter Relay 9-10 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 160  High Jump 9-10 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  McAlister Bell                09 WOTC, NE, NE                
  2  Isaiah Coleman                09 Flyers, Omaha, N            
  3  Dominique Hairston            09 D&A, Omaha, NE              
  4  Harry Vyhnalek                09 WOTC, NE, NE                
 
Event 161  Long Jump 9-10 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Jonathon Banks                10 Jaguars                     
  2  McAlister Bell                09 WOTC, NE, NE                
  3  Trey Benard                   10 Breeze, Bellevue            
  4  Teddy Dalka                   10 WOTC, NE, NE                
  5  Darren Damper                 10 D&A, Omaha, NE              
  6  Christion Griffin             09 Peak, Omaha, NE             
  7  Trasean Guillory              10 Jaguars                     
  8  Katrelle Harris               10 Peak, Omaha, NE             
  9  Campbell Haselden             09 Peak, Omaha, NE             
 10  Rha'Kye Haynie                10 Apollo, Omaha, N            
 11  Adam Hegarty-Ryba             10 Flyers, Omaha, N            
 12  Matthew Hellbusch             09 LCTC, NJ, NJ                
 13  Kash McLaughlin               10 Unatt, North Ben            
 14  Jayden Moore                  09 WOTC, NE, NE                
 15  Breckin Ondrak                10 Jaguars                     
 16  Aleksander Pendergress        10 Breeze, Bellevue            
 17  Chance Stevenson Tipler       09 Bengals                     
 18  Eliah Tessi                   10 Wings, Omaha, NE            
 19  Grady Turman                  09 WOTC, NE, NE                
 20  Adam Woodrich                 09 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 162  Shot Put (6#) 9-10 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Elijah Barnes                 10 Peak, Omaha, NE             
  2  Bryan Bradley Jr.             09 Jaguars                     
  3  Ryan Dilts                    10 Flyers, Omaha, N            
  4  Dominique Hairston            09 D&A, Omaha, NE              
 
Event 163  Javelin Throw (300G) 9-10 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Elijah Barnes                 10 Peak, Omaha, NE             
  2  McAlister Bell                09 WOTC, NE, NE                
  3  Isaiah Coleman                09 Flyers, Omaha, N            
  4  Teddy Dalka                   10 WOTC, NE, NE                
  5  Ryan Dilts                    10 Flyers, Omaha, N            
  6  Matthew Hellbusch             09 LCTC, NJ, NJ                
  7  Ezra Kubicek                  09 LCTC, NJ, NJ                
  8  Maze Moriyama                 10 Flyers, La Vista            
 
Event 202  100 Meter Dash 11-12 Girls Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Mariyah Alford                08 Bengals                     
  2  Mya Archie                    08 Wings, Omaha, NE            
  3  Samara Barnes                 07 Titans                      
  4  Queen Brye                    07 Jaguars                     
  5  Makaela Davis                 08 Wings, Omaha, NE            
  6  Isabella Fletcher             08 WOTC, NE, NE                
  7  Kennady Fulton                08 Olympus                     
  8  Rosie Hadley                  07 Jaguars                     
  9  Celess Johnson                08 Bengals                     
 10  Mari Keuck                    07 Flyers, Omaha, N            
 11  Jamaya Koehlmoos              08 Olympus                     
 12  Story Lasley                  08 402, Omaha, NE              
 13  Elise Lautenschlager          08 WOTC, NE, NE                
 14  Keziah McIntosh               07 Olympus                     
 15  Shyanne McLucas               08 Wings, Omaha, NE            
 16  Aniya Morrison                07 Jaguars                     
 17  Kishara Payne                 07 Jaguars                     
 18  Jayla Pinkston                08 LCTC, NJ, NJ                
 19  Layier Sherman                07 Bengals                     
 20  Amani Sumpters                07 Titans                      
 21  Niashya Townsell              07 Bengals                     
 22  Mrudhulaa Vallieppan          07 LYTC, Lincoln, N            
 23  Kyandrah Vaughn-Taylor        07 Olympus                     
 24  Sally White                   07 LCTC, NJ, NJ                
 25  Taylor Whittington            07 Jaguars                     
 26  Jae'Lyn Wilkins               07 Titans                      
 
Event 203  200 Meter Dash 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Mariyah Alford                08 Bengals                     
  2  Mya Archie                    08 Wings, Omaha, NE            
  3  Samara Barnes                 07 Titans                      
  4  Cosette Bartling              08 WOTC, NE, NE                
  5  DaShawnna Boatman             07 Apollo, NJ, NJ              
  6  Ilana Briggs                  07 Jaguars                     
  7  Queen Brye                    07 Jaguars                     
  8  Makaela Davis                 08 Wings, Omaha, NE            
  9  Kennady Fulton                08 Olympus                     
 10  Essence Hendrix               07 Olympus                     
 11  Celess Johnson                08 Bengals                     
 12  Cyana Kellogg                 07 Peak, Omaha, NE             
 13  Jamaya Koehlmoos              08 Olympus                     
 14  Story Lasley                  08 402, Omaha, NE              
 15  Aniya Morrison                07 Jaguars                     
 16  Jaiya Patillo                 08 Unatt, Omaha, NE            
 17  Jayla Pinkston                08 LCTC, NJ, NJ                
 18  Alaeya Randle                 08 Apollo, Omaha, N            
 19  Meshah Robinson               08 Bengals                     
 20  Layier Sherman                07 Bengals                     
 21  Amani Sumpters                07 Titans                      
 22  Kyandrah Vaughn-Taylor        07 Olympus                     
 23  Sally White                   07 LCTC, NJ, NJ                
 24  Jae'Lyn Wilkins               07 Titans                      
 25  Vanessa Williams              07 Striders, Omaha,            
 
Event 204  400 Meter Dash 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Cosette Bartling              08 WOTC, NE, NE                
  2  DaShawnna Boatman             07 Apollo, NJ, NJ              
  3  Savannah Brown-Harris         07 Bengals                     
  4  Sydni Cole                    07 Jaguars                     
  5  Celess Johnson                08 Bengals                     
  6  Cyana Kellogg                 07 Peak, Omaha, NE             
  7  Shyanne McLucas               08 Wings, Omaha, NE            
  8  Azaria Melcher                08 WOTC, NE, NE                
  9  Layne Parker                  07 Breeze, Bellevue            
 10  Jaiya Patillo                 08 Unatt, Omaha, NE            
 11  Kishara Payne                 07 Jaguars                     
 12  Layier Sherman                07 Bengals                     
 13  A'Layah Starks                07 Striders, Omaha,            
 14  Jaleionna Williams            07 Jaguars                     
 15  Vanessa Williams              07 Striders, Omaha,            
 
Event 205  800 Meter Run 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Cosette Bartling              08 WOTC, NE, NE                
  2  Emme Castillo                 08 Flyers, Omaha, N            
  3  Sydni Cole                    07 Jaguars                     
  4  Jocelyn Evans                 08 402, Omaha, NE              
  5  Corbett Lanum                 07 Wings, Omaha, NE            
  6  Josephine McGreer             07 LCTC, NJ, NJ                
  7  Azaria Melcher                08 WOTC, NE, NE                
  8  A'Layah Starks                07 Striders, Omaha,            
  9  Selma Turman                  07 WOTC, Omaha, NE             
 10  Jaleionna Williams            07 Jaguars                     
 11  Vanessa Williams              07 Striders, Omaha,            
 
Event 206  1500 Meter Run 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Abigail Bartholomew           08 402, Bellevue, N            
  2  Audrey Benson                 08 402, Papillion,             
  3  Savannah Brown-Harris         07 Bengals                     
  4  Emme Castillo                 08 Flyers, Omaha, N            
  5  Lindsey Decker                08 LCTC, Lincoln, N            
  6  Morgan Harvey                 07 WOTC, Omaha, NE             
  7  Tionnie Hinks                 07 402, Ralston, NE            
  8  Gracie Kreutz                 08 Unatt, Giltner,             
  9  Corbett Lanum                 07 Wings, Omaha, NE            
 10  Molly Schleifer               07 WOTC, NE, NE                
 11  Susan Wood                    07 WOTC, NE, NE                
 
Event 207  3000 Meter Run 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Abigail Bartholomew           08 402, Bellevue, N            
  2  Nora Friesen                  07 WOTC, NE, NE                
  3  Tionnie Hinks                 07 402, Ralston, NE            
  4  Gracie Kreutz                 08 Unatt, Giltner,             
  5  Corbett Lanum                 07 Wings, Omaha, NE            
  6  Josephine McGreer             07 LCTC, NJ, NJ                
  7  Molly Schleifer               07 WOTC, NE, NE                
  8  Susan Wood                    07 WOTC, NE, NE                
 
Event 209  80 Meter Hurdles (30") 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Jocelyn Evans                 08 402, Omaha, NE              
  2  Evangaline Scheef             08 WOTC, NE, NE                
  3  A'Layah Starks                07 Striders, Omaha,            
  4  Niashya Townsell              07 Bengals                     
  5  Mrudhulaa Vallieppan          07 LYTC, Lincoln, N            
 
Event 210  4x100 Meter Relay 11-12 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Mariyah Alford 08               2) Savannah Brown-Harris 07       
     3) Meshah Robinson 08              4) Niashya Townsell 07            
  2  Olympus Track Club Lincoln, NE                               
     1) Kennady Fulton 08               2) Keziah McIntosh 07             
     3) Essence Hendrix 07              4) Jamaya Koehlmoos 08            
  3  Wings of Omaha Track Club Omaha, NE                          
 
Event 211  4x400 Meter Relay 11-12 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Boys & Girls Club Jaguars Omaha, NE                          
     1) Neveah Brye 08                  2) Taylor Whittington 07          
     3) Ilana Briggs 07                 4) Rosie Hadley 07                
 
Event 212  4x800 Meter Relay 11-12 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 213  High Jump 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Abby Dickenson                07 LCTC, NJ, NJ                
  2  Claire Hellbusch              08 LCTC, Lincoln, N            
  3  Mari Keuck                    07 Flyers, Omaha, N            
  4  Cameron McHenry               08 WOTC, NE, NE                
  5  Azaria Melcher                08 WOTC, NE, NE                
  6  Ruby Morris                   08 WOTC, Elkhorn, N            
  7  Claire Savage                 08 WOTC, NE, NE                
  8  Evangaline Scheef             08 WOTC, NE, NE                
  9  Lillian Vitera                07 Breeze, Bellevue            
 
Event 214  Long Jump 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Ilana Briggs                  07 Jaguars                     
  2  Makaela Davis                 08 Wings, Omaha, NE            
  3  Lindsey Decker                08 LCTC, Lincoln, N            
  4  Abby Dickenson                07 LCTC, NJ, NJ                
  5  Isabella Fletcher             08 WOTC, NE, NE                
  6  Rosie Hadley                  07 Jaguars                     
  7  Claire Hellbusch              08 LCTC, Lincoln, N            
  8  Essence Hendrix               07 Olympus                     
  9  Mari Keuck                    07 Flyers, Omaha, N            
 10  Keziah McIntosh               07 Olympus                     
 11  Jayla Pinkston                08 LCTC, NJ, NJ                
 12  Meshah Robinson               08 Bengals                     
 13  Evangaline Scheef             08 WOTC, NE, NE                
 14  Selma Turman                  07 WOTC, Omaha, NE             
 15  Sally White                   07 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 215  Shot Put (6#) 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Audrey Benson                 08 402, Papillion,             
  2  Kylie Dvorak                  08 Unatt, Pierce, N            
  3  Layne Parker                  07 Breeze, Bellevue            
  4  Jaleionna Williams            07 Jaguars                     
 
Event 216  Discus Throw (1K) 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Audrey Benson                 08 402, Papillion,             
  2  Kylie Dvorak                  08 Unatt, Pierce, N            
 
Event 217  Javelin Throw (450G) 11-12 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Lindsey Decker                08 LCTC, Lincoln, N            
  2  Abby Dickenson                07 LCTC, NJ, NJ                
  3  Isabella Fletcher             08 WOTC, NE, NE                
  4  Ruby Morris                   08 WOTC, Elkhorn, N            
  5  Layne Parker                  07 Breeze, Bellevue            
 
Event 252  100 Meter Dash 11-12 Boys Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Marlon Brewer                 08 Apollo, NJ, NJ              
  2  Derrick Brown Jr              08 Titans                      
  3  Cal'Sean Brye                 08 Jaguars                     
  4  Tyrell Chatman                07 Jaguars                     
  5  Chase Cunningham              07 Breeze, Bellevue            
  6  Jackson Diebold               07 Flyers, Omaha, N            
  7  Jermaine Dortch               07 Jaguars                     
  8  Araf Evans Jr                 07 Titans                      
  9  Gavin Foust                   08 LCTC, NJ, NJ                
 10  Justin Fulton                 07 Olympus                     
 11  Antrell Gamble                07 Titans                      
 12  Jarvis Gushard                08 Flyers, Ralston,            
 13  Jamarion Hill- Prince         08 Bengals                     
 14  Coen Hoevet                   08 Breeze, Bellevue            
 15  Jaren Jones                   07 D&A, Omaha, NE              
 16  Levi Kyle                     08 Breeze, Bellevue            
 17  Zion Kyle                     07 Breeze, Bellevue            
 18  Anthony Liggins               07 Jaguars                     
 19  Kadin Logan                   07 Jaguars                     
 20  Matthew Mixon, JR             08 Peak, Omaha, NE             
 21  Tayjon Morton                 07 Titans, La Vista            
 22  Tory Pittman III              08 Jaguars                     
 23  Vjuni Prince                  08 Jaguars                     
 24  Kameron Rainer                08 Titans                      
 25  Ethan Thompson                07 Wings, Omaha, NE            
 26  Jeffery Walker                08 Wings, Omaha, NE            
 27  Jervon Walker                 08 D&A, Omaha, NE              
 28  Elon Washington               07 Breeze, Bellevue            
 
Event 253  200 Meter Dash 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Corian Beck                   07 Apollo, NJ, NJ              
  2  Marlon Brewer                 08 Apollo, NJ, NJ              
  3  Derrick Brown Jr              08 Titans                      
  4  Cal'Sean Brye                 08 Jaguars                     
  5  Cyrell Carter                 08 Peak, Omaha, NE             
  6  Tyrell Chatman                07 Jaguars                     
  7  Abram Clements                07 WOTC, NE, NE                
  8  Taron Cooper                  08 Bengals                     
  9  Chase Cunningham              07 Breeze, Bellevue            
 10  Jackson Diebold               07 Flyers, Omaha, N            
 11  Jermaine Dortch               07 Jaguars                     
 12  Jordan Farmer                 08 Wings, Omaha, NE            
 13  Bruzy Foster                  07 Bengals                     
 14  Gavin Foust                   08 LCTC, NJ, NJ                
 15  Justin Fulton                 07 Olympus                     
 16  Landon Fye                    07 Olympus                     
 17  Antrell Gamble                07 Titans                      
 18  Jeremiah Higgins-McLucas      07 Wings, Omaha, NE            
 19  Jamarion Hill- Prince         08 Bengals                     
 20  Coen Hoevet                   08 Breeze, Bellevue            
 21  Randy Johnson-Hill            08 Striders, Omaha,            
 22  Zion Kyle                     07 Breeze, Bellevue            
 23  MarQuise McIntyre             07 Apollo, NJ, NJ              
 24  Matthew Mixon, JR             08 Peak, Omaha, NE             
 25  Tayjon Morton                 07 Titans, La Vista            
 26  Tory Pittman III              08 Jaguars                     
 27  Jordan Price                  07 Wings, Omaha, NE            
 28  Vjuni Prince                  08 Jaguars                     
 29  Kameron Rainer                08 Titans                      
 30  Aries Shelly                  08 Peak, Omaha, NE             
 31  Tyris Shelly                  08 Apollo, Omaha, N            
 32  Avery Spiker                  08 WOTC, NE, NE                
 33  Elijha Thomas                 07 Bengals                     
 34  Ethan Thompson                07 Wings, Omaha, NE            
 35  Rhett Urzendowski             08 Breeze, Bellevue            
 36  Eddie Walker                  07 Apollo, NJ, NJ              
 37  Jervon Walker                 08 D&A, Omaha, NE              
 
Event 254  400 Meter Dash 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Corian Beck                   07 Apollo, NJ, NJ              
  2  Ian Brewer                    07 Apollo, Omaha, N            
  3  Charlie Caldwell              08 LCTC, NJ, NJ                
  4  Cyrell Carter                 08 Peak, Omaha, NE             
  5  Tyrell Chatman                07 Jaguars                     
  6  Taron Cooper                  08 Bengals                     
  7  Jordan Farmer                 08 Wings, Omaha, NE            
  8  Bruzy Foster                  07 Bengals                     
  9  Landon Fye                    07 Olympus                     
 10  Randy Johnson-Hill            08 Striders, Omaha,            
 11  Jaren Jones                   07 D&A, Omaha, NE              
 12  James Konopok                 07 Bengals                     
 13  Anthony Liggins               07 Jaguars                     
 14  MarQuise McIntyre             07 Apollo, NJ, NJ              
 15  Matthew Mixon, JR             08 Peak, Omaha, NE             
 16  Lorenzo Reed                  08 D&A, Omaha, NE              
 17  Aries Shelly                  08 Peak, Omaha, NE             
 18  Dra'Vion Shelly               07 Peak, Omaha, NE             
 19  Tyris Shelly                  08 Apollo, Omaha, N            
 20  Avery Spiker                  08 WOTC, NE, NE                
 21  Elijha Thomas                 07 Bengals                     
 22  Rhett Urzendowski             08 Breeze, Bellevue            
 23  Makia Vinson                  08 Apollo                      
 24  Eddie Walker                  07 Apollo, NJ, NJ              
 25  Jeffery Walker                08 Wings, Omaha, NE            
 
Event 255  800 Meter Run 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Charlie Caldwell              08 LCTC, NJ, NJ                
  2  Cale Frazier                  08 WOTC, NE, NE                
  3  Jarvis Gushard                08 Flyers, Ralston,            
  4  Darion Jones                  08 Wings, Omaha, NE            
  5  James Konopok                 07 Bengals                     
  6  Caleb Larsen                  08 Flyers, Gretna,             
  7  Jack McCormick                07 LCTC, NJ, NJ                
  8  MarQuise McIntyre             07 Apollo, NJ, NJ              
  9  Riley Peters                  07 WOTC, NE, NE                
 10  Dra'Vion Shelly               07 Peak, Omaha, NE             
 11  Keagan Whitmarsh              08 402, Omaha, NE              
 
Event 256  1500 Meter Run 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Josiah Bitker                 08 LCTC, NJ, NJ                
  2  Abram Clements                07 WOTC, NE, NE                
  3  Jake Davis                    07 402, Papillion,             
  4  Cale Frazier                  08 WOTC, NE, NE                
  5  Esten Kohl                    08 Flyers, Springfi            
  6  Ryan Kugler                   07 WOTC, NE, NE                
  7  Caleb Larsen                  08 Flyers, Gretna,             
  8  Riley Peters                  07 WOTC, NE, NE                
  9  Jared Schroeder               07 402, Waverly, NE            
 10  Calvin Tomak                  07 402, Omaha, NE              
 
Event 257  3000 Meter Run 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Josiah Bitker                 08 LCTC, NJ, NJ                
  2  Oscar Edwards                 07 Flyers, Omaha, N            
  3  Grant Eschiti                 07 LCTC, NJ, NJ                
  4  Esten Kohl                    08 Flyers, Springfi            
  5  David Krier                   08 LCTC, Lincoln, N            
  6  Ryan Kugler                   07 WOTC, NE, NE                
  7  Jared Schroeder               07 402, Waverly, NE            
 
Event 259  80 Meter Hurdles (30") 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Jake Davis                    07 402, Papillion,             
  2  Beau Fujan                    07 Wahoo                       
  3  Darion Jones                  08 Wings, Omaha, NE            
  4  Jaden Jones                   07 D&A, Omaha, NE              
  5  Kejuan Moore                  07 WOTC, NE, NE                
  6  Lorenzo Reed                  08 D&A, Omaha, NE              
  7  Nate Scheef                   08 WOTC, NE, NE                
  8  Trey Stoynev                  07 LCTC, NJ, NJ                
  9  Jervon Walker                 08 D&A, Omaha, NE              
 
Event 260  4x100 Meter Relay 11-12 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 261  4x400 Meter Relay 11-12 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) James Konopok 07                2) Elijha Thomas 07               
     3) Jamarion Hill- Prince 08        4) Taron Cooper 08                
 
Event 262  4x800 Meter Relay 11-12 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Cornhusker Flyers Track Club Omaha, NE                       
     1) Oscar Edwards 07                2) Jarvis Gushard 08              
     3) Esten Kohl 08                   4) Caleb Larsen 08                
 
Event 263  High Jump 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Ian Brewer                    07 Apollo, Omaha, N            
  2  Charlie Caldwell              08 LCTC, NJ, NJ                
  3  Jack Carda                    07 WOTC                        
  4  Leo Cauble                    08 WOTC                        
  5  Jack McCormick                07 LCTC, NJ, NJ                
  6  Aydan Myles                   08 Apollo, Omaha, N            
  7  Jack Scheef                   08 WOTC, NE, NE                
  8  Nate Scheef                   08 WOTC, NE, NE                
 
Event 264  Long Jump 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Cal'Sean Brye                 08 Jaguars                     
  2  Cyrell Carter                 08 Peak, Omaha, NE             
  3  Leo Cauble                    08 WOTC                        
  4  Chase Cunningham              07 Breeze, Bellevue            
  5  Grant Eschiti                 07 LCTC, NJ, NJ                
  6  Jordan Farmer                 08 Wings, Omaha, NE            
  7  Gavin Foust                   08 LCTC, NJ, NJ                
  8  Beau Fujan                    07 Wahoo                       
  9  Turner Hohlen                 08 LCTC, Lincoln, N            
 10  Darion Jones                  08 Wings, Omaha, NE            
 11  Jaden Jones                   07 D&A, Omaha, NE              
 12  Anthony Liggins               07 Jaguars                     
 13  Kadin Logan                   07 Jaguars                     
 14  Jack McCormick                07 LCTC, NJ, NJ                
 15  Kejuan Moore                  07 WOTC, NE, NE                
 16  Aydan Myles                   08 Apollo, Omaha, N            
 17  Tory Pittman III              08 Jaguars                     
 18  Lorenzo Reed                  08 D&A, Omaha, NE              
 19  Jack Scheef                   08 WOTC, NE, NE                
 20  Dra'Vion Shelly               07 Peak, Omaha, NE             
 21  Ethan Thompson                07 Wings, Omaha, NE            
 
Event 265  Shot Put (6#) 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Isaac Ackerman                07 Jaguars                     
  2  Tristan Anderson              07 Peak, Omaha, NE             
  3  Cooper Grosserode             07 LCTC, Lincoln, N            
  4  Jaden Jones                   07 D&A, Omaha, NE              
  5  Jaren Jones                   07 D&A, Omaha, NE              
  6  Hudson Mead                   07 Flyers, Omaha, N            
  7  Jordan Price                  07 Wings, Omaha, NE            
  8  Zyaire Tucker                 08 Jaguars                     
  9  Jeffery Walker                08 Wings, Omaha, NE            
 
Event 266  Discus Throw (1K) 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Isaac Ackerman                07 Jaguars                     
  2  Bruzy Foster                  07 Bengals                     
  3  Cooper Grosserode             07 LCTC, Lincoln, N            
  4  Hudson Mead                   07 Flyers, Omaha, N            
  5  Nate Scheef                   08 WOTC, NE, NE                
  6  Zyaire Tucker                 08 Jaguars                     
 
Event 267  Javelin Throw (450G) 11-12 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Isaac Ackerman                07 Jaguars                     
  2  Tristan Anderson              07 Peak, Omaha, NE             
  3  Jack Carda                    07 WOTC                        
  4  Leo Cauble                    08 WOTC                        
  5  Abram Clements                07 WOTC, NE, NE                
  6  Cooper Grosserode             07 LCTC, Lincoln, N            
  7  Turner Hohlen                 08 LCTC, Lincoln, N            
  8  Randy Johnson-Hill            08 Striders, Omaha,            
  9  Hudson Mead                   07 Flyers, Omaha, N            
 10  Ethan Owen                    07 WOTC, NE, NE                
 11  Jordan Price                  07 Wings, Omaha, NE            
 12  Jack Scheef                   08 WOTC, NE, NE                
 13  Zyaire Tucker                 08 Jaguars                     
 
Event 302  100 Meter Dash 13-14 Girls Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Olivia Behlen                 06 WOTC, NE, NE                
  2  Jordyn Brewer                 05 Apollo, NJ, NJ              
  3  Lily Cook                     06 Titans                      
  4  Hadassah Davies               06 Wings, Omaha, NE            
  5  Chelsey Davis                 05 Bengals                     
  6  Tamara Davis                  05 Wings, Omaha, NE            
  7  Hailey Eriksen                06 Flyers, Omaha, N            
  8  Aaliyah Farmer                05 Wings, Omaha, NE            
  9  Sareya Giebelhaus             05 Olympus                     
 10  Torreyanna Gully              06 Wings, Omaha, NE            
 11  Jevaya Howard                 05 Olympus                     
 12  Tracy Huynh                   05 Olympus                     
 13  Zakeirah Johnson              05 Apollo, NJ, NJ              
 14  Zhariah May Lewis             05 D&A, Omaha, NE              
 15  Tegra (Grace) Mbiya           06 Olympus                     
 16  Heaven Moore                  05 Jaguars                     
 17  Noella Mumuzi                 06 Bengals                     
 18  Ahnica Russell-Brown          06 Bengals                     
 19  Amya Shelly                   05 Peak, Omaha, NE             
 20  Imani Skanes                  06 Peak, Omaha, NE             
 21  Kensington TeKrony            05 Tachyon, Elkhorn            
 22  Ja' Lexy Walker               06 Wings, Omaha, NE            
 23  Jaylah Wilson                 06 Bengals                     
 
Event 303  200 Meter Dash 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Destinee Anderson             06 Peak, Omaha, NE             
  2  Olivia Behlen                 06 WOTC, NE, NE                
  3  Jasmine Bogard                05 Apollo, NJ, NJ              
  4  Kate Campos                   05 LCTC, NJ, NJ                
  5  Ja'Leah Carter                06 Peak, Omaha, NE             
  6  Lily Cook                     06 Titans                      
  7  Chelsey Davis                 05 Bengals                     
  8  Tamara Davis                  05 Wings, Omaha, NE            
  9  Aaliyah Farmer                05 Wings, Omaha, NE            
 10  Sareya Giebelhaus             05 Olympus                     
 11  Jalysa Green                  05 Bengals                     
 12  Kashae Harbour                06 Peak, Omaha, NE             
 13  Quinn Haselden                06 Peak, Omaha, NE             
 14  Jevaya Howard                 05 Olympus                     
 15  Ayla Hurko                    06 Olympus                     
 16  Tracy Huynh                   05 Olympus                     
 17  Zakeirah Johnson              05 Apollo, NJ, NJ              
 18  Zhariah May Lewis             05 D&A, Omaha, NE              
 19  Tegra (Grace) Mbiya           06 Olympus                     
 20  Heaven Moore                  05 Jaguars                     
 21  Trinadee Moss                 05 Apollo, NJ, NJ              
 22  Noella Mumuzi                 06 Bengals                     
 23  Mikaiya Rodgers               06 Wings, Omaha, NE            
 24  Catrina Schinzel              05 Flyers, Omaha, N            
 25  Amya Shelly                   05 Peak, Omaha, NE             
 26  Imani Skanes                  06 Peak, Omaha, NE             
 27  Shura Smith                   06 Bengals                     
 28  Makayla Thompson              05 D&A, Omaha, NE              
 29  Gabriella Turner              06 Striders, Omaha,            
 30  Brooklyn Valentine            06 Peak, Omaha, NE             
 31  Ja' Lexy Walker               06 Wings, Omaha, NE            
 32  Jaylah Wilson                 06 Bengals                     
 
Event 304  400 Meter Dash 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Kiara Baptiste                06 Jaguars                     
  2  Olivia Behlen                 06 WOTC, NE, NE                
  3  Ja'Leah Carter                06 Peak, Omaha, NE             
  4  Isabella Cole                 06 Flyers                      
  5  Tareona Cooper                06 Bengals                     
  6  Hadassah Davies               06 Wings, Omaha, NE            
  7  Jalysa Green                  05 Bengals                     
  8  Kashae Harbour                06 Peak, Omaha, NE             
  9  Quinn Haselden                06 Peak, Omaha, NE             
 10  Neryah Hekl                   05 Jaguars                     
 11  Iris Hoevet                   06 Breeze, Bellevue            
 12  Zakeirah Johnson              05 Apollo, NJ, NJ              
 13  Trinadee Moss                 05 Apollo, NJ, NJ              
 14  Noella Mumuzi                 06 Bengals                     
 15  Ahnica Russell-Brown          06 Bengals                     
 16  Catrina Schinzel              05 Flyers, Omaha, N            
 17  Shura Smith                   06 Bengals                     
 18  Sydney Stodden                05 WOTC                        
 19  Makayla Thompson              05 D&A, Omaha, NE              
 20  Brooklyn Valentine            06 Peak, Omaha, NE             
 21  A'Keyle Williams              06 Jaguars                     
 22  Jaylah Wilson                 06 Bengals                     
 
Event 305  800 Meter Run 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Ava Backes                    05 Breeze, Bellevue            
  2  Kiara Baptiste                06 Jaguars                     
  3  Tareona Cooper                06 Bengals                     
  4  Olivia Eitzman                05 LCTC, Lincoln, N            
  5  Quinn Haselden                06 Peak, Omaha, NE             
  6  Mercedes Miller               05 Wings, Omaha, NE            
  7  Annabelle Roubal              05 WOTC, NE, NE                
  8  Sydney Stodden                05 WOTC                        
  9  A'Keyle Williams              06 Jaguars                     
 
Event 306  1500 Meter Run 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Ava Backes                    05 Breeze, Bellevue            
  2  Olivia Eitzman                05 LCTC, Lincoln, N            
  3  Kate Martin                   06 402, Omaha, NE              
  4  Mercedes Miller               05 Wings, Omaha, NE            
  5  Sydney Stodden                05 WOTC                        
  6  Jordyn Wissing                06 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 307  3000 Meter Run 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Kennedy Bartee                05 LCTC, NJ, NJ                
  2  Kate Martin                   06 402, Omaha, NE              
  3  Kaylon Urzendowski            06 Breeze, Bellevue            
  4  Jordyn Wissing                06 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 309  100 Meter Hurdles (30") 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Destinee Anderson             06 Peak, Omaha, NE             
  2  April Benson                  06 402, Omaha, NE              
  3  Kate Campos                   05 LCTC, NJ, NJ                
  4  Ava Johnson                   06 Wings, Omaha, NE            
  5  Zhariah May Lewis             05 D&A, Omaha, NE              
  6  Annabelle Roubal              05 WOTC, NE, NE                
  7  Laney Songster                05 Olympus                     
  8  Nyasia Thomas                 06 Apollo, NJ, NJ              
  9  Makayla Thompson              05 D&A, Omaha, NE              
 10  Gabriella Turner              06 Striders, Omaha,            
 11  Isyss Wright                  05 Jaguars                     
 
Event 310  200 Meter Hurdles (30") 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  April Benson                  06 402, Omaha, NE              
  2  Kate Campos                   05 LCTC, NJ, NJ                
  3  Laney Songster                05 Olympus                     
  4  Nyasia Thomas                 06 Apollo, NJ, NJ              
  5  Makayla Thompson              05 D&A, Omaha, NE              
  6  Serenity Williams             05 Olympus                     
  7  Isyss Wright                  05 Jaguars                     
 
Event 311  4x100 Meter Relay 13-14 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Apollo Track Club Omaha, NE                                  
     1) Jasmine Bogard 05               2) Jordyn Brewer 05               
     3) Zakeirah Johnson 05             4) Trinadee Moss 05               
  2  Olympus Track Club Lincoln, NE                               
     1) Serenity Williams 05            2) Tracy Huynh 05                 
     3) Tegra (Grace) Mbiya 06          4) Sareya Giebelhaus 05           
  3  Peak Performance Track Club Omaha, NE                        
  4  Wings of Omaha Track Club Omaha, NE                          
     1) Hadassah Davies 06              2) Tamara Davis 05                
     3) Aaliyah Farmer 05               4) Mikaiya Rodgers 06             
 
Event 312  4x400 Meter Relay 13-14 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Ahnica Russell-Brown 06         2) Tareona Cooper 06              
     3) Jalysa Green 05                 4) Shura Smith 06                 
 
Event 313  4x800 Meter Relay 13-14 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 314  High Jump 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Taryn Askvig                  06 Flyers, Omaha, N            
  2  EJ Brown                      06 WOTC, NE, NE                
  3  Elle Heckenlively             06 Flyers, Gretna,             
  4  Ava Johnson                   06 Wings, Omaha, NE            
  5  Aubrey Morrison               05 Flyers, Omaha, N            
  6  Ahnica Russell-Brown          06 Bengals                     
  7  Catrina Schinzel              05 Flyers, Omaha, N            
 
Event 315  Pole Vault 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Taryn Askvig                  06 Flyers, Omaha, N            
  2  Ava Johnson                   06 Wings, Omaha, NE            
 
Event 316  Long Jump 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Destinee Anderson             06 Peak, Omaha, NE             
  2  Jordyn Brewer                 05 Apollo, NJ, NJ              
  3  Hadassah Davies               06 Wings, Omaha, NE            
  4  Tamara Davis                  05 Wings, Omaha, NE            
  5  Hailey Eriksen                06 Flyers, Omaha, N            
  6  Aaliyah Farmer                05 Wings, Omaha, NE            
  7  Heaven Moore                  05 Jaguars                     
  8  Mikaiya Rodgers               06 Wings, Omaha, NE            
  9  Catrina Schinzel              05 Flyers, Omaha, N            
 10  Imani Skanes                  06 Peak, Omaha, NE             
 11  Kensington TeKrony            05 Tachyon, Elkhorn            
 12  Ja' Lexy Walker               06 Wings, Omaha, NE            
 13  Vera Woodard                  05 WOTC                        
 
Event 317  Triple Jump 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Hailey Eriksen                06 Flyers, Omaha, N            
  2  Mikaiya Rodgers               06 Wings, Omaha, NE            
 
Event 318  Shot Put (6#) 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  April Benson                  06 402, Omaha, NE              
  2  Harmony Crawford              06 Peak, Omaha, NE             
  3  Elle Heckenlively             06 Flyers, Gretna,             
  4  Zhariah May Lewis             05 D&A, Omaha, NE              
  5  Aubrey Morrison               05 Flyers, Omaha, N            
  6  Ahyonna Williams              05 Jaguars                     
  7  Jalecia Williams              06 Jaguars                     
  8  Vera Woodard                  05 WOTC                        
 
Event 319  Discus Throw (1K) 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  April Benson                  06 402, Omaha, NE              
  2  Chelsey Davis                 05 Bengals                     
  3  Ashley Dierks                 05 Unatt, Benningto            
  4  Torreyanna Gully              06 Wings, Omaha, NE            
  5  Aubrey Morrison               05 Flyers, Omaha, N            
  6  Ahyonna Williams              05 Jaguars                     
  7  Jalecia Williams              06 Jaguars                     
 
Event 320  Javelin Throw (600G) 13-14 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Harmony Crawford              06 Peak, Omaha, NE             
  2  Torreyanna Gully              06 Wings, Omaha, NE            
  3  Elle Heckenlively             06 Flyers, Gretna,             
  4  Aubrey Morrison               05 Flyers, Omaha, N            
  5  Gabriella Turner              06 Striders, Omaha,            
  6  Ja' Lexy Walker               06 Wings, Omaha, NE            
  7  Ahyonna Williams              05 Jaguars                     
 
Event 352  100 Meter Dash 13-14 Boys Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Terry Acevedo                 06 Bengals                     
  2  Da'Shawn Ashley               06 Titans                      
  3  Mason Blankenship             05 Bengals                     
  4  Mauriel Bradford              06 Olympus                     
  5  Jamar Carson                  06 Bengals                     
  6  Malachi Coleman               05 Olympus                     
  7  Donald Defrand Jr.            06 Jaguars                     
  8  Cole Eads                     06 Titans                      
  9  Jesse Eads                    06 Titans                      
 10  Antoine Gamble Jr             06 Titans                      
 11  Reece Grosserode              05 LCTC, Lincoln, N            
 12  Joshua Higgins                05 Wings, Omaha, NE            
 13  Dy'mere Mitchell              06 Apollo, NJ, NJ              
 14  Christopher Perkins           05 WOTC, NE, NE                
 15  Terrance Pittman              06 Olympus                     
 16  Ethan (Walter) Powell         05 Olympus                     
 17  Mathews Rainer Jr             06 Titans                      
 18  Caleb Roper-Anderson          05 Apollo, Omaha, N            
 19  Maurice Sherrod               06 Jaguars                     
 20  Elijah Swisher                05 Wings, Omaha, NE            
 21  Isaiah Swisher                05 Wings, Omaha, NE            
 22  Charlie Thorne                06 LCTC, NJ, NJ                
 23  Grant Uttecht                 06 Titans                      
 
Event 353  200 Meter Dash 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Terry Acevedo                 06 Bengals                     
  2  Da'Shawn Ashley               06 Titans                      
  3  Mason Blankenship             05 Bengals                     
  4  Mauriel Bradford              06 Olympus                     
  5  Malachi Coleman               05 Olympus                     
  6  Antoine Gamble Jr             06 Titans                      
  7  Willis Giebelhaus             06 Jaguars                     
  8  Neland (Tre) Gray             06 Olympus                     
  9  Dy'mere Mitchell              06 Apollo, NJ, NJ              
 10  Christopher Perkins           05 WOTC, NE, NE                
 11  Terrance Pittman              06 Olympus                     
 12  Caleb Roper-Anderson          05 Apollo, Omaha, N            
 13  Laithyn Sherman               06 Bengals                     
 14  Maurice Sherrod               06 Jaguars                     
 15  Isaiah Swisher                05 Wings, Omaha, NE            
 16  Charlie Thorne                06 LCTC, NJ, NJ                
 17  Grant Uttecht                 06 Titans                      
 18  Davieian Williams             06 Olympus                     
 
Event 354  400 Meter Dash 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Terry Acevedo                 06 Bengals                     
  2  Noah Bangs                    06 WOTC, NE, NE                
  3  Burton Bosan                  06 Apollo, NJ, NJ              
  4  Everett Clang                 06 LCTC, NJ, NJ                
  5  Willis Giebelhaus             06 Jaguars                     
  6  Neland (Tre) Gray             06 Olympus                     
  7  Joshua Higgins                05 Wings, Omaha, NE            
  8  Chase Meinholdt               06 Flyers, Omaha, N            
  9  Ethan (Walter) Powell         05 Olympus                     
 10  Caleb Roper-Anderson          05 Apollo, Omaha, N            
 11  Laithyn Sherman               06 Bengals                     
 12  Charlie Thorne                06 LCTC, NJ, NJ                
 13  Davieian Williams             06 Olympus                     
 14  Luke Wilson                   05 LCTC, Lincoln, N            
 15  Ian Young                     05 Wings, Omaha, NE            
 
Event 355  800 Meter Run 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Drew Arduser                  05 LCTC, NJ, NJ                
  2  Jordan Austin                 05 Olympus                     
  3  Mason Blankenship             05 Bengals                     
  4  Carter Hohlen                 06 LCTC, Lincoln, N            
  5  Chase Meinholdt               06 Flyers, Omaha, N            
  6  Ethan (Walter) Powell         05 Olympus                     
  7  Jonah Reynolds                06 LCTC, NJ, NJ                
  8  Laithyn Sherman               06 Bengals                     
  9  Luke Wilson                   05 LCTC, Lincoln, N            
 10  Jack Witte                    06 WOTC, NE, NE                
 
Event 356  1500 Meter Run 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Drew Arduser                  05 LCTC, NJ, NJ                
  2  Lucas Bartholomew             06 402, Bellevue, N            
  3  Cameron Christiansen          06 WOTC, NE, NE                
  4  Joseph Dustin                 05 Unatt, Lincoln,             
  5  Jonah Potach                  06 Flyers, Omaha, N            
  6  Keegan Sutphen                06 402, Omaha, NE              
  7  Jack Witte                    06 WOTC, NE, NE                
 
Event 357  3000 Meter Run 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Jordan Austin                 05 Olympus                     
  2  Lucas Bartholomew             06 402, Bellevue, N            
  3  Wesley Havelka                05 402, Bennington,            
  4  Carter Hohlen                 06 LCTC, Lincoln, N            
  5  Noah Kruze                    06 402, Papillion,             
  6  Jonah Potach                  06 Flyers, Omaha, N            
  7  Keegan Sutphen                06 402, Omaha, NE              
  8  Thomas Vasquez                05 Flyers, Omaha, N            
 
Event 359  100 Meter Hurdles (33") 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Burton Bosan                  06 Apollo, NJ, NJ              
  2  Donovan Jones                 06 Wings, Omaha, NE            
  3  Xander Koski                  05 Flyers, Elkhorn,            
  4  Elijah Swisher                05 Wings, Omaha, NE            
  5  Ian Young                     05 Wings, Omaha, NE            
 
Event 360  200 Meter Hurdles (30") 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Burton Bosan                  06 Apollo, NJ, NJ              
  2  Everett Clang                 06 LCTC, NJ, NJ                
  3  Reece Grosserode              05 LCTC, Lincoln, N            
  4  Donovan Jones                 06 Wings, Omaha, NE            
  5  Maxwell Scheef                05 WOTC                        
  6  Ian Young                     05 Wings, Omaha, NE            
 
Event 361  4x100 Meter Relay 13-14 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Boys & Girls Club Jaguars Omaha, NE                          
     1) Jaylen Lloyd 05                 2) Donald Defrand Jr. 06          
     3) J'Dyn Bullion 05                4) Maurice Sherrod 06             
 
Event 362  4x400 Meter Relay 13-14 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 363  4x800 Meter Relay 13-14 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 364  High Jump 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Noah Bangs                    06 WOTC, NE, NE                
  2  Cameron Christiansen          06 WOTC, NE, NE                
  3  Xander Koski                  05 Flyers, Elkhorn,            
  4  Ellis Rodgers                 05 Wings, Omaha, NE            
  5  Maxwell Scheef                05 WOTC                        
  6  Elijah Swisher                05 Wings, Omaha, NE            
 
Event 365  Pole Vault 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 366  Long Jump 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Donald Defrand Jr.            06 Jaguars                     
  2  Willis Giebelhaus             06 Jaguars                     
  3  Reece Grosserode              05 LCTC, Lincoln, N            
  4  Donovan Jones                 06 Wings, Omaha, NE            
  5  Xander Koski                  05 Flyers, Elkhorn,            
  6  Jaylen Lloyd                  05 Jaguars                     
  7  Chase Meinholdt               06 Flyers, Omaha, N            
  8  Christopher Perkins           05 WOTC, NE, NE                
  9  Terrance Pittman              06 Olympus                     
 10  Ellis Rodgers                 05 Wings, Omaha, NE            
 11  Caleb Roper-Anderson          05 Apollo, Omaha, N            
 12  Maurice Sherrod               06 Jaguars                     
 13  Davieian Williams             06 Olympus                     
 
Event 367  Triple Jump 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Reece Grosserode              05 LCTC, Lincoln, N            
  2  Jaylen Lloyd                  05 Jaguars                     
  3  Ellis Rodgers                 05 Wings, Omaha, NE            
 
Event 368  Shot Put (4K) 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  J'Dyn Bullion                 05 Jaguars                     
  2  Emmett Karr                   06 LCTC, NJ, NJ                
  3  Tyler Laughlin                05 Flyers, Omaha, N            
  4  Jace Maness                   05 Flyers, Papillio            
  5  Mathews Rainer Jr             06 Titans                      
 
Event 369  Discus Throw (1K) 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  J'Dyn Bullion                 05 Jaguars                     
  2  Jamar Carson                  06 Bengals                     
  3  Emmett Karr                   06 LCTC, NJ, NJ                
  4  Tyler Laughlin                05 Flyers, Omaha, N            
  5  Jace Maness                   05 Flyers, Papillio            
  6  Mathews Rainer Jr             06 Titans                      
 
Event 370  Javelin Throw (600G) 13-14 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Jamar Carson                  06 Bengals                     
  2  Jace Maness                   05 Flyers, Papillio            
  3  Jonah Reynolds                06 LCTC, NJ, NJ                
  4  Maxwell Scheef                05 WOTC                        
 
Event 402  100 Meter Dash 15-16 Girls Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  DaNya Damper                  04 D&A, Omaha, NE              
  2  Alahna Davis                  03 Jaguars                     
  3  Dajaz Defrand                 03 Jaguars                     
  4  Mya Finister                  03 D&A, Omaha, NE              
  5  Zainab Funnah                 04 Jaguars                     
  6  Chaeli Harris                 03 Bengals                     
  7  Lakira Knott                  04 Peak, Omaha, NE             
  8  Shawnissa McGuire             04 Bengals                     
  9  Jaida McPhaull                03 Titans, Omaha, N            
 10  Hannah Newson                 03 Titans                      
 11  Justice Walker                03 Bengals                     
 12  Lauren Wehrbein               04 LCTC, NJ, NJ                
 
Event 403  200 Meter Dash 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Dajaz Defrand                 03 Jaguars                     
  2  Mya Finister                  03 D&A, Omaha, NE              
  3  Isabella Fleming              03 Breeze, Bellevue            
  4  Kenaija Hamilton              03 Bengals                     
  5  Chaeli Harris                 03 Bengals                     
  6  Shawnissa McGuire             04 Bengals                     
  7  Jaida McPhaull                03 Titans, Omaha, N            
  8  Sincere Valentine             04 Bengals                     
  9  Justice Walker                03 Bengals                     
 10  Lauren Wehrbein               04 LCTC, NJ, NJ                
 11  Shawna Wilkinson              04 Olympus                     
 12  Jessica Wynne                 04 Apollo, NJ, NJ              
 
Event 404  400 Meter Dash 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Zainab Funnah                 04 Jaguars                     
  2  Kenaija Hamilton              03 Bengals                     
  3  Shawnissa McGuire             04 Bengals                     
  4  Hannah Newson                 03 Titans                      
  5  Sincere Valentine             04 Bengals                     
  6  Shawna Wilkinson              04 Olympus                     
  7  Jessica Wynne                 04 Apollo, NJ, NJ              
 
Event 405  800 Meter Run 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Aubrey Decker                 04 LCTC, NJ, NJ                
  2  Jessica Wynne                 04 Apollo, NJ, NJ              
 
Event 406  1500 Meter Run 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 407  3000 Meter Run 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 410  100 Meter Hurdles (33") 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Savannah Bishop               03 Flyers, Omaha, N            
  2  DaNya Damper                  04 D&A, Omaha, NE              
  3  Abigail Frey                  04 Bengals                     
  4  Jaida Rowe                    04 Olympus                     
  5  Justice Walker                03 Bengals                     
 
Event 411  400 Meter Hurdles (30") 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  DaNya Damper                  04 D&A, Omaha, NE              
  2  Jaida Rowe                    04 Olympus                     
 
Event 412  4x100 Meter Relay 15-16 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
 
Event 413  4x400 Meter Relay 15-16 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Abigail Frey 04                 2) Kenaija Hamilton 03            
     3) Chaeli Harris 03                4) Sincere Valentine 04           
 
Event 414  4x800 Meter Relay 15-16 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 415  High Jump 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Savannah Bishop               03 Flyers, Omaha, N            
  2  Cieara Marks                  03 Bengals                     
  3  Emma Morris                   03 WOTC, Elkhorn, N            
  4  Alyssa Peoples                04 Apollo, NJ, NJ              
  5  Natalie Tinsley               03 Tachyon, Omaha,             
 
Event 416  Pole Vault 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Savannah Bishop               03 Flyers, Omaha, N            
 
Event 417  Long Jump 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Savannah Bishop               03 Flyers, Omaha, N            
  2  DaNya Damper                  04 D&A, Omaha, NE              
  3  Mya Finister                  03 D&A, Omaha, NE              
  4  Isabella Fleming              03 Breeze, Bellevue            
  5  Abigail Frey                  04 Bengals                     
  6  Zainab Funnah                 04 Jaguars                     
 
Event 418  Triple Jump 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Cieara Marks                  03 Bengals                     
 
Event 419  Shot Put (4K) 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Hailey Baker                  03 Flyers, Omaha, N            
  2  Aubrey Decker                 04 LCTC, NJ, NJ                
  3  Mya Finister                  03 D&A, Omaha, NE              
  4  RaQuel Holt                   03 Striders, Omaha,            
  5  Lakira Knott                  04 Peak, Omaha, NE             
  6  Ann Shubert                   03 WestO, Omaha, NE            
 
Event 420  Discus Throw (1K) 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Hailey Baker                  03 Flyers, Omaha, N            
  2  RaQuel Holt                   03 Striders, Omaha,            
  3  Ann Shubert                   03 WestO, Omaha, NE            
 
Event 421  Javelin Throw (600G) 15-16 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Aubrey Decker                 04 LCTC, NJ, NJ                
  2  RaQuel Holt                   03 Striders, Omaha,            
  3  Lakira Knott                  04 Peak, Omaha, NE             
 
Event 452  100 Meter Dash 15-16 Boys Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Kevionte Brye                 03 Jaguars                     
  2  Abraham Hoskins               03 D&A, Omaha, NE              
  3  Devon Jackson                 04 Jaguars                     
  4  Antwain King                  03 Jaguars                     
  5  Jaden Langford Beaugard       03 Wings, Omaha, NE            
  6  Kobe McPhaull                 04 Titans                      
  7  Jadae Moore                   03 Olympus                     
  8  Thomas Nissen                 04 Bengals                     
  9  Elan Pittman                  04 Olympus                     
 10  William Sengstock             03 Wings, Omaha, NE            
 
Event 453  200 Meter Dash 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Christian Cole                04 Flyers, Omaha, N            
  2  Makuey Foneag                 03 Bengals                     
  3  Devon Jackson                 04 Jaguars                     
  4  Tre Knox                      03 Peak, Omaha, NE             
  5  Zyon Knox                     04 Peak, Omaha, NE             
  6  Jaden Langford Beaugard       03 Wings, Omaha, NE            
  7  Marreion Marks                03 Bengals                     
  8  Kobe McPhaull                 04 Titans                      
  9  Jadae Moore                   03 Olympus                     
 10  Thomas Nissen                 04 Bengals                     
 11  Elan Pittman                  04 Olympus                     
 12  Eliaz Pittman                 04 Olympus                     
 13  Grayson Ridder Young          04 Titans                      
 14  William Sengstock             03 Wings, Omaha, NE            
 
Event 454  400 Meter Dash 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Makuey Foneag                 03 Bengals                     
  2  Abraham Hoskins               03 D&A, Omaha, NE              
  3  Antwain King                  03 Jaguars                     
  4  Zyon Knox                     04 Peak, Omaha, NE             
  5  Marreion Marks                03 Bengals                     
  6  Thomas Nissen                 04 Bengals                     
  7  Eliaz Pittman                 04 Olympus                     
  8  Grayson Ridder Young          04 Titans                      
  9  Daniel Romary                 03 Olympus                     
 
Event 455  800 Meter Run 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Makuey Foneag                 03 Bengals                     
  2  Zyon Knox                     04 Peak, Omaha, NE             
  3  Rylan Melcher                 04 WOTC                        
  4  Ethan Noon                    03 Flyers, Omaha, N            
 
Event 456  1500 Meter Run 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Brody Hinks                   04 402, Ralston, NE            
  2  Tiron Hinks                   04 402, Ralston, NE            
  3  Nate Schreck                  04 Breeze, Bellevue            
 
Event 457  3000 Meter Run 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Brody Hinks                   04 402, Ralston, NE            
  2  Tiron Hinks                   04 402, Ralston, NE            
  3  Logan Laughhunn               03 Breeze, Bellevue            
  4  Rylan Melcher                 04 WOTC                        
  5  Nate Schreck                  04 Breeze, Bellevue            
 
Event 460  110 Meter Hurdles (39") 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Kaalo Evans                   03 Olympus                     
  2  Abraham Hoskins               03 D&A, Omaha, NE              
 
Event 461  400 Meter Hurdles (36") 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Kaalo Evans                   03 Olympus                     
  2  Abraham Hoskins               03 D&A, Omaha, NE              
 
Event 462  4x100 Meter Relay 15-16 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Boys & Girls Club Jaguars Omaha, NE                          
     1) Devon Jackson 04                2) Isaiah Stennis 04              
     3) Antwain King 03                 4) Kevionte Brye 03               
 
Event 463  4x400 Meter Relay 15-16 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 464  4x800 Meter Relay 15-16 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 465  High Jump 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Isaiah Stennis                04 Jaguars                     
  2  Kyle Stopak                   04 Unatt, Omaha, NE            
 
Event 466  Pole Vault 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 467  Long Jump 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Kevionte Brye                 03 Jaguars                     
  2  Kaalo Evans                   03 Olympus                     
  3  Tre Knox                      03 Peak, Omaha, NE             
  4  Jadae Moore                   03 Olympus                     
  5  Isaiah Stennis                04 Jaguars                     
 
Event 468  Triple Jump 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Jadae Moore                   03 Olympus                     
  2  Kyle Stopak                   04 Unatt, Omaha, NE            
 
Event 469  Shot Put (12#) 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Ben Alvarado                  04 Flyers, Omaha, N            
  2  Joshua Fee                    03 Unatt, Omaha, NE            
  3  Andrew Schmitz                03 Flyers, Papillio            
  4  Jordan Shaw                   03 Unatt, Kearney,             
  5  Jaymes Sizer                  04 LCTC, Lincoln, N            
  6  Tyler Wilson                  03 Flyers, Papillio            
 
Event 470  Discus Throw (1.6K) 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Ben Alvarado                  04 Flyers, Omaha, N            
  2  Joshua Fee                    03 Unatt, Omaha, NE            
  3  Andrew Schmitz                03 Flyers, Papillio            
  4  Jordan Shaw                   03 Unatt, Kearney,             
  5  Jaymes Sizer                  04 LCTC, Lincoln, N            
  6  Tyler Wilson                  03 Flyers, Papillio            
 
Event 471  Javelin Throw (800G) 15-16 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Andrew Schmitz                03 Flyers, Papillio            
  2  Isaiah Stennis                04 Jaguars                     
  3  Tyler Wilson                  03 Flyers, Papillio            
 
Event 502  100 Meter Dash 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Dalissa Humphrey-Jimmerson    02 Jaguars                     
  2  YaTonya Lewis                 02 D&A, Omaha, NE              
  3  Summaya Muhammad              01 Bengals                     
  4  Nyarial Nyoak                 01 Flyers, La Vista            
  5  Raechol Olieny                02 Titans                      
  6  Aniah Russell-Brown           02 Bengals                     
  7  Vernetta Stennis              02 Jaguars, Omaha,             
 
Event 503  200 Meter Dash 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Artavia Bosan                 02 Apollo, Omaha, N            
  2  Shamari Christian             02 Apollo, Omaha, N            
  3  Daniella Gbetanou             02 Bengals                     
  4  Dalissa Humphrey-Jimmerson    02 Jaguars                     
  5  Zerada Knox                   01 Peak, Omaha, NE             
  6  Summaya Muhammad              01 Bengals                     
  7  Raechol Olieny                02 Titans                      
  8  Aniah Russell-Brown           02 Bengals                     
  9  Vernetta Stennis              02 Jaguars, Omaha,             
 
Event 504  400 Meter Dash 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Artavia Bosan                 02 Apollo, Omaha, N            
  2  Zerada Knox                   01 Peak, Omaha, NE             
  3  YaTonya Lewis                 02 D&A, Omaha, NE              
  4  Aniah Russell-Brown           02 Bengals                     
  5  Nisa Thomas                   02 Apollo, NJ, NJ              
 
Event 505  800 Meter Run 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 506  1500 Meter Run 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 507  3000 Meter Run 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 510  100 Meter Hurdles (33") 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Lindsay Adams                 02 WOTC, Omaha, NE             
  2  Daniella Gbetanou             02 Bengals                     
  3  Nyarial Nyoak                 01 Flyers, La Vista            
 
Event 511  400 Meter Hurdles (30") 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Daniella Gbetanou             02 Bengals                     
  2  Nisa Thomas                   02 Apollo, NJ, NJ              
 
Event 512  4x100 Meter Relay 17-18 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 513  4x400 Meter Relay 17-18 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 514  4x800 Meter Relay 17-18 Girls
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 515  High Jump 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 516  Pole Vault 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 517  Long Jump 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Lindsay Adams                 02 WOTC, Omaha, NE             
  2  YaTonya Lewis                 02 D&A, Omaha, NE              
  3  Promise Lloyd                 02 Jaguars                     
  4  Olivia Matthews               01 Wings                       
  5  Summaya Muhammad              01 Bengals                     
 
Event 518  Triple Jump 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Promise Lloyd                 02 Jaguars                     
  2  Olivia Matthews               01 Wings                       
 
Event 519  Shot Put (4K) 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  YaTonya Lewis                 02 D&A, Omaha, NE              
 
Event 520  Discus Throw (1K) 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 521  Javelin Throw (600G) 17-18 Girls
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Liberty Sears                 01 LCTC, Lincoln, N            
 
Event 552  100 Meter Dash 17-18 Boys Prelims
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Aveon Barnes                  02 Titans                      
  2  Ian Brown                     01 Apollo, Omaha, N            
  3  Abraham Hoskins III           01 D&A, Omaha, NE              
  4  Samuel Mbiya                  02 Olympus, Lincoln            
  5  Lionel McPhaull Jr            01 Titans                      
  6  Timothy Quinn                 01 Flyers, Blair, N            
  7  Chris Ramsey                  01 Titans, Papillio            
  8  Xzavier Reed                  02 Wings, Omaha, NE            
  9  Isaiah Tucker                 02 Titans                      
 
Event 553  200 Meter Dash 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Aveon Barnes                  02 Titans                      
  2  LeeAaron Berks                02 Jaguars                     
  3  Ian Brown                     01 Apollo, Omaha, N            
  4  Tim Drefs                     02 Titans                      
  5  Abraham Hoskins III           01 D&A, Omaha, NE              
  6  Nathan Jefferson              01 Titans                      
  7  Jaiden Long                   02 Apollo, Omaha, N            
  8  Myles Makell                  01 Wings, Omaha, NE            
  9  Lionel McPhaull Jr            01 Titans                      
 10  Timothy Quinn                 01 Flyers, Blair, N            
 11  Chris Ramsey                  01 Titans, Papillio            
 12  Gordon Taylor Jr              01 Wings                       
 13  Isaiah Tucker                 02 Titans                      
 
Event 554  400 Meter Dash 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  LeeAaron Berks                02 Jaguars                     
  2  Tim Drefs                     02 Titans                      
  3  Abraham Hoskins III           01 D&A, Omaha, NE              
  4  Nathan Jefferson              01 Titans                      
  5  Samuel Mbiya                  02 Olympus, Lincoln            
  6  Myles Thompson                02 D&A, Omaha, NE              
 
Event 555  800 Meter Run 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 556  1500 Meter Run 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Quentin Menyweather           02 Bengals, Omaha,             
 
Event 557  3000 Meter Run 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 560  110 Meter Hurdles (39") 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Sam Bock                      01 Wings, Omaha, NE            
  2  Cameron Gunn                  02 Apollo, Omaha, N            
  3  Lyndon Harriso                00 Peak, Omaha, NE             
  4  Isaiah Winston                02 Jaguars, Lincoln            
 
Event 561  400 Meter Hurdles (36") 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Sam Bock                      01 Wings, Omaha, NE            
  2  Cameron Gunn                  02 Apollo, Omaha, N            
  3  Lyndon Harriso                00 Peak, Omaha, NE             
  4  Isaiah Winston                02 Jaguars, Lincoln            
 
Event 562  4x100 Meter Relay 17-18 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Omaha Titans Track Club Omaha, NE                            
     1) Aveon Barnes 02                 2) Lionel McPhaull Jr 01          
     3) Chris Ramsey 01                 4) Isaiah Tucker 02               
  2  Wings of Omaha Track Club Omaha, NE                          
     1) Sam Bock 01                     2) Noah Strako 01                 
     3) Xzavier Reed 02                 4) Gordon Taylor Jr 01            
 
Event 563  4x400 Meter Relay 17-18 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 564  4x800 Meter Relay 17-18 Boys
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 565  High Jump 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Quentin Menyweather           02 Bengals, Omaha,             
  2  Samuel Scheef                 02 WOTC                        
 
Event 566  Pole Vault 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Quentin Menyweather           02 Bengals, Omaha,             
 
Event 567  Long Jump 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  KaRahn Gaymon                 02 Titans                      
  2  William Jefferson             01 Titans, Omaha, N            
  3  Jaiden Long                   02 Apollo, Omaha, N            
  4  Reginald McGaugh              02 Wings, Omaha, NE            
  5  Derrick Morman                01 Wings, Omaha, NE            
  6  Timothy Quinn                 01 Flyers, Blair, N            
  7  Chris Ramsey                  01 Titans, Papillio            
 
Event 568  Triple Jump 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Reginald McGaugh              02 Wings, Omaha, NE            
  2  Quentin Menyweather           02 Bengals, Omaha,             
  3  Derrick Morman                01 Wings, Omaha, NE            
  4  Xzavier Reed                  02 Wings, Omaha, NE            
 
Event 569  Shot Put (12#) 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 570  Discus Throw (1.6K) 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
 --  No entries for this event                                    
 
Event 571  Javelin Throw (800G) 17-18 Boys
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1  Samuel Scheef                 02 WOTC                        
 
Event 599  4x100 Meter Relay Masters Mixed
===============================================================================
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  402 Track & XC Omaha, NE                                     
     1) Michael Bickley 78              2) Nicole Evans 76                
     3) Timothy Fry 79                  4) Mike Elder 78                  
  2  Boys & Girls Club Jaguars Omaha, NE                          
  3  North Omaha Bengals Omaha, NE                                
     1) Arnett Barnes 88                2) Darrel Bradford 88             
     3) Jamel Bradford 90               4) Albert Marks 61                
  4  North Omaha Bengals Omaha, NE  'B'                           
  5  Olympus Track Club Lincoln, NE                               
     1) Jeffrey Cathey 92               2) Raymonn Adams 78               
     3) Darwin Archie 86                4) Kemari Shinall 85